E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

shtate

Arsenalit i ikën fitorja nga duart, Watford i merr një pikë (VIDEO) Arsenali ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Watfordi, sfidë kjo që përfundoi 2-2. Pas këtij barazimi, Arsenali ka mbe
Shtatë shtetet me doktorët më të mirë në botë Nuk është e lehtë të përgjigjet në pyetjen se cili shtet i ka doktorët më të mirë në botë. Megjithatë, një hulumtim i
Urinë dhe spermë në ushqimin e mësuesve, nën hetim shtatë nxënës Shtatë nxënës në një shkollë të mesme në Ohio të SHBA, janë akuzuar se u kanë shërbyer mësuesve të tyre krepa të ndotur
STUDIM/ Gratë nuk duhet të shqetësohen për pilulat kundër shtatëzanisë, mësoni arsyen Për vite të tëra, shumë gra i kanë shmangur përdorimit të këtyre pilulave, për shkak frikës se do i bëjë ato të shtojnë
Një festë magjike për shtatëzaninë e katërt të Ariana Fejzullahut (FOTO & VIDEO) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fezullaj po shijon momentet e fundit të pritjes së ëmbël, para se të bëhet në
Gaz Paja baba për herë të parë, Ira pranon shtatëzaninë por ka një inat (FOTO LAJM) Prej kohësh në media përflitej se aktori i njohur i “Portokalli” Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira Seferi do të bëhe
Shtylla të rëna dhe makina të prishura: Moti shkakton probleme në Gjilan (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme në territorin e Kosovës mbizotëroi mot i lig me erë të fortë e shtrëngata. Nga era u dëmtuan q
Hazard elozhe për Zidane: Jam në qiellin e shtatë sepse po luaj nën urdhrat e Zidane Eden Hazardi thotë se ka mësuar shumë nga ish-trajnerët e tij, Antonio Conte e Maurizio Sarri, mirëpo ka zbuluar se ai n
Ndryshon renditja, këta janë 7 mbrojtësit më të shtrejtë në histori (FOTO LAJM) Premierliga është duke thyer çdo rekord të transferimeve në fazën defanzive. Pesë nga shtatë mbrojtësit më të shtrenj
U tha se është shtatëzanë, Georgina Rodriguez publikon foton që lë "pa mend" fansat (FOTO LAJM) Modelja e njohur Georgina Rodriguez është mjaft e përfolur jo vetëm për shkak të karierës së saj por edhe pasi prej vite
Plas mes biznesesh në Laprakë, policia dhunon gruan shtatëzane, niset urgjentisht në spital (FOTO LAJM) Vijnë përplasjet mes biznesmenëve dhe Policisë Bashkiake në Laprakë. Dy pronarët e një biznesi kundërshtojnë vendosjen
E tregon sateliti: Ky është tmerri që kaloi Shqipëria dje nga stuhitë shkatërruese Stuhia shkatërruese që shkaktoi shtatë të vdekur në Kalkidhiki të Greqisë gjatë ditës së djeshme kaloi më parë nga Shqip
Shoqe prej 20 vitesh, 7 gra blejnë një shtëpi për të pleqëruar bashkë (FOTO LAJM) Të pleqërosh bashkë, pas një jete të kaluara në shoqërinë e njëra tjetrës. Është kjo dëshira e shtatë grave të cilat kan
U rrëmbye kur ishte 20-vjeç dhe u mbajt brenda një arkivoli për shtatë vite Një grua ka treguar tmerrin e të jetuar shtatë vite e rrëmbyer nga një çift, të cilët e mbanin atë në një arkivol poshtë
Fjalëve për lidhjen me Cooper u vjen fundi, Lady Gaga është shtatëzanë (FOTO LAJM) Lady Gaga dhe Bradley Cooper u shfaqën së bashku në “A star is born”, dhe që prej asaj kohe u përfol për një lidhje roma
Alba Hoxha flet për herë të parë mbi shtatëzaninë (FOTO LAJM) Alba Hoxha është një nga balerinat më të njohura në Shqipëri, kjo edhe për faktin pasi është vajza e motit në Tv Klan.
5 hapat që duhet t’i bëni çdo mëngjes për të patur një fytyrë të rregullt Mëngjesi, ndonëse shpesh kemi pak kohë dhe jemi duke shpejtuar për punë, është koha e duhur kur duhet t’i kryeni disa pr
A mundet temperatura ime gjatë shtatëzanisë ta dëmtojë foshnjën time Herët në shtatëzani temperaturat e ulta nuk janë ndonjë problem. Por një temperaturë e lartë mbi (39,5 celcius) mund të
Miriam Cani flet për herë të parë rreth shtatëzanisë: Si e priti Albani Miriam Cani është sërish në pritje të ëmbël. Lajmin e bukur ata e ndanë më publikun pak ditë më parë në koncertin e Alba
Sigurdsson: Shqipëria nuk është më i njëjti ekip Shtatë vite më parë Shqipëria dhe Islanda ishin pjesë e të njëjtit grup në kualifikueset e Botërorit "Brazil 2014". Të d