999 rezultate për

shskuk

Spitali jep detaje për të helmuarit: Dy gra ishin shtatzëna Drejtoria e ShSKUK bën të ditur se Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare janë lajmëruar 9 pacientë me kruar
Prokuroria nis hetimet në një klinikë të QKUK-së Ka rreth tre vjet prejse në Klinikën e Gastroenterologjisë, në Shërbimin Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (ShSKUK)
Më në fund një lajm i mirë nga QKUK Më në fund janë vendosur disa ulëse nëpër korridoret e klinikave të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Familjar
Policia nuk gjen prova për ryshfet në konkursin për infermierë në SHSKUK Konkursi i fundit për staf të mesëm në Shërbimin Spitalor Klinik Universitar të Kosovës, shkaktoi shumë pakënqësi dhe dy
Drejtoria e SHSKUK-së kërkon hetime nga Policia mbi shkeljet në QKUK Zyra e drejtorit të përgjithshëm e Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, ka njoftuar opinionin se ushtru
Studentët e Psikologjisë mund të bëjnë praktikë në QKUK Ushtruesi i detyrës së drejtorit të përgjithshëm të Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Basri Sejdiu,
Dy ministri japin një lajm të mirë për veteranët e luftës Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ai i Punës dhe i Mirëqenies Sociale, Skënder Reçica, si dhe drejtori i Shërbimit
Letra mallëngjyese e drejtorit të dorëhequr, thotë se ka shërbyer me ndershmëri Bordi Drejtues i Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës (SHSKUK), njofton se sot ka pranuar një njoftimi
Emrat e anëtarëve të rinj të bordit së Shërbimit Spitalor të Kosovës Qeveria e Kosovës ka miratuar përbërjen e re të Bordit të Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës. Pjesë e
25 mijë euro gjobë spitaleve të Kosovës Institucionet shëndetësore të kosovës janë gjobitur në lidhje me një tender me 25 mijë euro. Një gjobë prej 25 mijë
SHSKUK: Greva e punonjësve të shëndetësisë, me rrjedhë normale Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i Kosovës (SHSKUK) njofton opinionin publik se, në bazë të informatave të para që k