999 rezultate për

shqyrtimi

Sot Haradinaj jep llogari para deputetëve të Vetëvendosjes Interpelanca e kryeministrit Ramush Haradinaj, sipas kërkesës së Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, lidhur me
Seanca e nesërme e Kuvendit me 13 pika, ndër to edhe interpelanca e rastit Dehari Nesër ditë e premte në orën 10:00 në Kuvendin e Kosovës do të mbahet seancë plenare. Në 13 pika të rendit të ditës, d
Sot VV zëvendëson deputetët në Komisionet Parlamentare Kuvendi i Kosovës sot mbanë seancë, ku në rend dite janë të parapara 28 pika, ndër to edhe shqyrtimi i projektligjit për
Të hënën mblidhet Kryesia e Kuvendit, rendi i ditës Të hënën do të mbledhet Kryesia e Kuvendit me kryetarët e grupeve paralamentare. Kjo mbledhje do të nis në ora 11:00,
Demarkacioni, kjo është ora e fillimit të seancës së Kuvendit Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet sot në orën 18:00. Rendi i ditës për këtë mbledhje është me një pikë të
Sot mbahet debat për dënimin e aktivistëve, Haradinaj dhe Veseli nuk marrin pjesë Sot në Kuvendin e Kosovës do të mbahet seancë duke filluar nga ora 10:00. Në këtë seancë pikat e rëndit të ditës të c
Nesër mbahet seanca, këto janë pikat e rëndit të ditës Nesër do të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës duke filluar nga ora 10:00. Në këtë seancë pikat e rëndit të ditës të
VV absetnon për demarkacionin Lëvizja Vetëvendosje ka abstenuar sot në mbledhjen e kryesisë së Kuvendit, kur është kërkuar që shqyrtimi i projektligji
Këto janë pikat e rendit të ditës në Kryesinë e Kuvendit Kryesia e Kuvendit të Kosovës mban sot mbledhje me kryetarët e Grupeve Parlamentare. Mbledhja fillon në ora 11:00 dhe
Sot diskutohet demarkacioni në kryesi Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të takohet sot, ku ndër pikat e rendit të ditës është edhe shqyrtimi i Projektligjit pë
Nesër mbahet seanca plenare, ky është rendi i ditës Nesër, pas një ndërprerje disa javësh, do të mblidhet Kuvendi i Kosovës, në një seancë plenare, që do të jetë vazhdim i
Nesër mbahet mbledhja e Kryesisë, ja rendi i ditës Kuvendi i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbahet mbledhja e Kryesisë me Kryetarët e grupeve parlamentare, ku përveç t
Sot mblidhet kryesia, mësoni nëse Gjykata Speciale është në rend dite Sot do të mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Republikës së Kosovës në të cilin mbledhej janë disa pika të rendit
E FUNDIT/ Veseli pranon kërkesën e deputetëve për shqyrtimin e Gjykatës Speciale Kjo natë duket se do të jetë e gjatë për Kosovën pasi Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli konfirmoi kërkesën e deputetëve
Nesër mblidhet kuvendi, ky është rendi i ditës Seanca e Kuvendit të Kosovës do të fillojë nesër nga ora 10:00, bëhet e ditur përmes një komunikate për media. Në ren
Javën e ardhshme fillon shqyrtimi i demarkacionit Janë bërë më shumë se një javë qëkur Qeveria ia procedoi Kuvendit Marrëveshjen e demarkacionit, shkruan sot Koha Ditore.
Demarkacioni as në seancën e 14 dhjetorit Kuvendi i Kosovës do mbajë seancën e radhës parlamentare të enjten e ardhshme më 14 dhjetor. Në seancë nuk do të disk
Nesër mblidhet Kuvendi i Kosovës Zyra për media e Kuvendit të Kosovës ka bërë të ditur se nesër në orën 10:00 do të vazhdojë seanca e kuvendit. Por pa
Sot vazhdon seanca e kuvendit Kuvendi i Kosovës sot do të vazhdojë punimet e seancës plenare e cila u ndërpre javën e kaluar. Seanca u ndërpre të p
Të mërkurën mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës Vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit të Kosovës do të mbahet më datën 29 nëntor me fillim nga ora 10. Duhet përkujt