999 rezultate për

shquara

Tetë qarjet më të famshme në publik (FOTO LAJM) Është padyshim dicka e rrallë të shikosh një VIP duke qarë me lot të vërtetë pasi ata shpesh e ndalojnë veten ti shpre
Tetë qarjet më të famshme në publik (FOTO LAJM) Është padyshim dicka e rrallë të shikosh një VIP duke qarë me lot të vërtetë pasi ata shpesh e ndalojnë veten ti shpre
Zyra e Gruas, iftar me personalitete të shquara të jetës publike (FOTO-LAJM) Kanë qenë të shumta iftaret e shtruara nga Komuniteti Mysliman gjatë këtyre ditëve të muajit të Ramazanit. Një iftar për
Zemaj i kërkon Berishës dekorata për 13 personalitete kosovare Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj i shoqëruar nga drejtues të forumit rinor të kësaj partie i kërkuan sot ndihmë kryeminis
Përurohet shtatorja e Zogut, Berisha: Simbol i bashkimit të shqiptarëve (FOTO-LAJM) Kryeministri Berisha mori pjesë sot në ceremoninë e përurimit të shtatores së mbretit Ahmet Zogu. Kreu i qeverisë u shpr
Presidenti dekoron 3 figura të shquara të historisë Në kuadër të 100-vjetorit Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka dekoruar tre figura të shquara të historisë kombëtare
100-vjetori, figurat e shquara që u nderuan nga Kuvendi Kuvendi nderoi të premten figura të shquara të historisë së komunizmit, Ballit Kombëtar dhe të Legalitetit. Në një cerem