999 rezultate për

shqiptarja

U ndërtua 20 vite më parë! Si u shtua me 4 kate ndër vite "Mira mare" nga babëzia Babëzia për të ndërtuar diku me leje dhe ku pa leje për të shtuar një kat më tepër mbi kolona të paqëndrueshme si dhe mo
Shqiptarja shkëlqen në Gjermani, shpallet studentja më e mirë Shqiptarët kanë dëshmuar me prova se kur puna e tyre respektohet dhe promovohet siç duhet, ata dinë të korrin suksese të
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja Genta Ismajli ndodhet në Turqi ku edhe po punon për një projekt të ri muzikor me një artist
Kjo është shqiptarja që fitoi zgjedhjet për prokurore në SHBA Shqiptarja demokrate Buta Biberaj ka fituar zgjedhjet për postin e prokurorit në prefektuaren Loudon, Virginia. Në ga
Kjo foto po merr "dhenë", i rrëmbyen burrin dhe 4 fëmijët, shqiptarja shtron ende darkën për 6 persona Një histori e jashtëzakonshme nga pasojat e luftës në Kosovë, është bërë virale në rrjetet sociale, dhe ka marrë dhjetra
Nëna e një foshnje, shqiptarja në parukieri dhe s’u kthye më Një 18-vjeçare shqiptare ka humbur kontaktet me familjen që prej mesditën e së dielës në rajonin e Kretës në Greqi. S
Mediat serbe të indinjuara: Shqiptarja Rita Ora i qesh Beogradit në fytyrë (FOTO LAJM) "Skandaloze! Shqiptarja Rita Ora i qesh Beogradit në fytyrë! Këngëtarja e preferuar e Haradinaj dhe Thaçit në pankartat
Djali e nxjerr nga shtëpia, shqiptarja endet rrugëve të qytetit pa strehë e ilaç 51-vjeçarja, me probleme të shëndetit mendor, prej tre muajsh endet rrugëve të qytetit të Vlorës, e braktisur nga familj
Kërkoi shpërblim që të kthente macen te e zonja, ndalohet shqiptarja Sot, në “çfarë po më lexojnë sytë” kemi historinë e një gruaje shqiptare, me banim në Torino që gjeti një mace dhe bashk
Shqiptarja 109 vjeçare voton në Prizren Kosova po mban sot votimet për kryeministër. Një votuese e veçantë është shfaqur në kutitë e votimit në Prizren. Ajo
Krijoi fustan me letër higjenike, shqiptarja fiton shumën marramendëse në mes të Amerikës (FOTO LAJM) Një vajzë shqiptare ka fituar garën për fustanin më të bukur të nuses të mbajtur në Shtetet e Bashkuara. E veçanta e kët
Shqiptarja rrëmben katër po në X-Factorin grek, i mahnit të gjithë me zërin (VIDEO) Nuk është rasti parë dhe mesa duket as i fundit i shqiptarëve që marrin pjesë në konkurse talentesh në botë. Këtë he
DETAJE/ Itali, shqiptarja digjet me acid në fytyrë Po i drejtohej makinës së saj në momentin kur dy persona në një motor i janë afruar dhe i kanë hedhur në fytyrë një subs
I zhvati shtetit mijëra franga, si u zbulua shqiptarja në Zvicër Gjykata e Qarkut Rheintal ka dënuar kosovaren M. F*. me 4 vite e gjysmë burg për veprën penale abuzim me pensionin e in
Shqiptarja aksidenton rëndë motoristin, e lë mbi kofanon e makinës dhe ia mbath Një drejtuesi mjeti me kombësi shqiptare për pak sa nuk ka bërë gjëmën mbrëmjen e djeshme në Milano, kur përplasi një dr
Shqiptarja simulon aksident për para, por e tradhtojnë kamerat e sigurisë (VIDEO) Një simulim aksidenti ka ndodhur në qytetin e Podujevës. Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e 7 qershorit rreth orës
Shqiptarja me famë ndërkombëtare “mund” Dua Lipën (FOTO LAJM) Mbrëmja e çmimeve të MTV VMA ka dhuruar spektakël dhe plot surpriza. Triumfuese ishin këngetarët Taylor Swift dhe Ari
EMRI/ Mbytet shqiptarja në Itali, nënë e dy fëmijëve Një emigrante shqiptare është mbytur në plazhin e Metapontos në provincën e Matteras. Shqiptarja e identifikuar Fatjo
Shqiptarja nuk ja mbushi mendjen, Erik Lloshi martohet nesër me vajzën serbe (FOTO LAJM) Këngëtari Erik Lloshi ka vendosur t’i japë fund beqarisë pas një lidhjeje të gjatë me bjonden serbo-kroate. 7 vite të li
U shfrytëzua si prostitutë tani vuan nga kanceri, shqiptarja kërkon nënshtetësi italiane Emigrantja shqiptare Alma Sejdini që prej shumë vitesh jeton në Leçe të Italisë, e ku të gjithë e njohin me emrin Adelin