999 rezultate për

shqiptarit

I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
Atentat shqiptarit në Itali Një shqiptar është qëlluar me armë zjarri në Itali. Ngjarja ka ndodhur pranë qendrës së qytetit Cosenza. Mediat it
Një kafe e pamenduar për pak i kushtoi shumë shqiptarit: Vendimi i gjykatës zbardh gjithçka Një kafe e pamenduar mirë, në kohën e gabuar me patriotët e tij për pak do t'i kushtonte shumë një të riu shqiptar në An
Hedhin akuza se e kanë vrarë, familjarët e shqiptarit që humbi jetën në burgun francez hapin dyert e mortit Një 36-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë më 1 shkurt teksa ndodhej në qeli në një burg në Francë. Autoritetet francez
Ngacmoi s*ksualisht kushërirën 10 vjeçare për 3 vite me radhë, shqiptari përballet me gjykatën Një i ri shqiptar është akuzuar për dhunë seksuale dhe për abuzim me kushërirën e tij. Gjyqi ndaj shqiptarit pritet të p
Modelja shpërthen ndaj shqiptarit: Gomar në fushë dhe në shtrat (FOTO LAJM) Transferimi i Florian Kamberit nga Hibernian te Rejnxhërs ka lënë shumë të pakënaqur tifozët e ish-skuadrës së tij. A
U ekzekutua me dy plumba në Itali, zbulohet e shkuara e errët e shqiptarit Identifikohet shqiptari i cili u ekzekutua me dy plumba mbrëmjen e të shtunës në Itali. Viktima mësohet të jetë shtetasi
U eliminua në sy të gruas dhe fëmijës, kush është i riu që ekzekutoi producentin milioner (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit, Flamur (Alex) Beqiri për Krishtlindje në Britani, pranë vilës së ti
Eliminoi britanikun gjatë punës, policia reagon për ekstradimin e shqiptarit në Angli Ekstradohet drejt Britanisë së Madhe 24-vjeçari shqiptar, i kërkuar nga drejtësia për vrasje. Falë shkëmbimit të vaz
100 milion euro “të pastër”, si e fshehu banda e shqiptarit mallin nëpër pllakat e granitit Një sasi e madhe prej 333 kilogram kokainë e pastër është sekuestruar sot nga Guardia di Finanza e La Spenzia në bashkëp
Ishte fejuar me vajzën që i pëlqente shqiptarit, 23-vjeçari i bën gjëmën italianit Një shqiptar 23-vjeçar u arrestua nga karabinierët për vrasjen në tentativë të një 25-vjeçari, me të cilin ishte grindur
Presh, plëndës e shumë të tjera: Doganierët në SHBA habiten me valixhen e shqiptarit (FOTO LAJM) Autoritetet doganore në Aeroportin e Filadelfias në SHBA kanë shtangur, kur gjatë kontrollit të valixheve të dy udhëtarë
Çifti shqiptar u vra në përvjetorin e martesës, dhëndri ishte djali i shqiptarit të njohur Lindita Musai dhe burri i saj Veton Musai humbën jetën paraditen e 31 dhjetorit pasi u vranë nga babai i vajzës, Osman S
I publikuan fotot me VIP-at, gruaja e shqiptarit të ekzekutuar merr vendimin drastik Ekzekutimi i një producenti para gruas dhe fëmijës së tij në Londër në prag të Krishtlindjes ka qenë i lidhur me disa vr
Nga Rita Ora te Victoria Beckham, VIP-at me të cilët shoqërohej gruaja e shqiptarit të ekzekutuar në Londër Ekzekutimi i një producenti para gruas dhe fëmijës së tij në Londër në prag të Krishtlindjes ka qenë i lidhur me disa vr
Victoria Beckham dhe Rita Ora, VIP-at që shoqërohej gruaja e shqiptarit të vrarë në Londër (FOTO LAJM) Natën e Krishtlindjes u vra tragjikisht në Londër shqiptari Flamur ‘Alex’ Beqiri në sy të gruas dhe fëmijës së tij të mi
Rreh të fejuarën në mes të rrugës, arrestohet 38-vjeçari shqiptar Një shqiptar, 38-vjeç, është arrestuar në Greqi, pasi ka kërcënuar dhe ka rrahur brutalisht në mes të rrugës të fejuarë
"Luftë" nga ajri për kapjen e shqiptarit të rrezikshëm në Itali Policia e Bolonjës ka arrestuar një 35 vjeçar shqiptar me inicialet i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. C.F
Rrezikon dëbimin, mblidhen 250 mijë firma kundër largimit të shqiptarit nga Anglia Një i ri shqiptar, i cili u trafikua në Britani dhe tani përballet me rrezikun e dëbimit ka fituar mbështetjen e më shum
Shqiptarit i fluturojnë mijëra euro në aeroport, policët zbulojnë "gabimisht" të fshehtën Teksa po kryenin kontrollet rutinë, policët në aeroportin Schipol të Amsterdamit janë përballur me një situatë të pazako