999 rezultate për

shqiptarin

I mori jetën gruas teksa bënte gara me makina, burg të përjetshëm për shqiptarin në Zvicër Gjykata e Landit në Kleve të Zvicrës ka vendosur burg të përjetshëm për shqiptarin nga Kosova pasi përplasi për vdekje n
Intervista e Hoxhës me shqiptarin në Ekuador: Arratisjet e bujshme e trafiqet me bosat (VIDEO) Publikohet intervista e gazetarit Artan Hoxha me Dritan Rexhepin, 40 vjeçarit nga Velça i dënuar aktualisht me 13 vite b
Në kërkim prej vitesh, policia greke arreston shqiptarin e rrezikshëm Policia greke ka arrestuar ditën e sotme një 40-vjeçar shqiptar pasi dyshohet të ketë grabitur dhe vrarë një të moshuar.
Qëlloi vëllanë e vogël me thikë dhe e braktisi në stacion, çfarë ndodhi me shqiptarin Lirohet nga qelia shqiptari, qe qelloi me thike vellane e tij me te vogel dhe me pas e braktisi ne nje stacion, ashtu te
Masakroi gruan dhe veten, çfarë thonë kolegët për shqiptarin? Eduart Zyberit, 53 vjec që masakroi gruan e tij me thikë e pastaj goditi edhe veten në Itali. Kjo ngjarje e rëndë tro
U arratis nga burgu, italianët kapin shqiptarin në festën e ditëlindjes Policia italiane mbrëmë i ka dhënë fund aventurës së një shqiptari i cili ishte arratisur nga burgu në Carinola, më datë
E rëndë në Greqi, vajza shqiptare përplas për vdekje shqiptarin në motor Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi. Mësohet se nga ky aksident ka humbur jetën një shqiptar, i m
"U tremba prandaj u largova", zbardhet dëshmia e shoferit që përplasi për vdekje shqiptarin në Itali Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 19 janarit në Itali, ku si pasojë 36 vjeçari shqiptar Franko Gjinaj humbi jet
Vuçiç shkakton incident në Tiranë: Shqiptari shtyn shqiptarin, për një vrasës(FOTO LAJM) "Shqiptari shtyn shqiptarin, për një vrasës". Përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje janë përplasur me policinë para am
"Tradhtia shlyhet vetëm me vdekje", 19 vite burg për shqiptarin që vrau gruan në Angli Gjykata ka vendosur të dënojë me 19 vite burg shqiptarin i cili vrau gruan në Angli. Safie Xheta, 35 vjeç, u gjet e v
Planifikonte sulme terroriste në Amerikë, çfarë vendosi gjykata për shqiptarin Fabjan Alameti, shqiptari 21 vjeçar që banonte në Nju Jork është dënuar me gati pesë vite burg. Më herët ai kishte pranu
E rëndë! Shqiptari qëllon me plumb në kokë shqiptarin 27-vjeçar në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Itali mes dy shqiptarëve. Një shqiptar ka qëlluar me armë zjarri
Në luftë për jetën, shqiptarin e "mbysin" me grushte në Itali Një 38 vjeçar me origjinë nga Shqipëria është duke luftuar për jetën në një spital në Itali pasi u rrah me grushte gjatë
Tmerr në Greqi, 22-vjeçarja greke qëllon disa herë me thikë shqiptarin Një 22-vjeçare greke ka goditur me thikë disa herë një 26-vjeçar me origjinë shqiptare. Identiteti i personave të pë
"Zemra ime, martohemi", historia e dashurisë së trafikantit shqiptar me italianen përfundon keq Çfarë nuk kemi dëgjuar vetëm e vetëm për të siguruar një nënshtetësi tjetër, larg Shqipërisë. I tillë është dhe rast
Grabiti i maskuar dyqanin, shqiptarin e nxjerr zbuluar tatuazhi Një shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane pasi vodhi arkën e parave në një dyqan ëmbëlsirash. Ngjarja
Makina përplas shqiptarin në Itali, humb jetën babai i tre fëmijëve Një baba shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në Itali. Ngjarja erëndë ka ndodhur në në një kryqëzim në aksin rrug
Njihuni me Malushin, shqiptarin që po triumfon në futbollin amerikan (FOTO LAJM) Michael Malushi, nga Michigan, ka përfunduar me sukses vitin e tij të parë si profesionist me djemtë e hekurt të Michiga
"Të bardhë" në këmbim të s*ksit, si u kap shqiptari në Itali Ai përfitoi nga varësia e një gruaje 40 vjeçare ndaj drogës dhe faktit që ajo nuk kishte para, duke i ofruar kokainë në
Cilësohet si mbrojtës me të ardhme të ndritur, Kumbulla në 'radarët' e gjigandëve të Seria A Kur një 19-vjeçar sillet në fushë si të ishte veteran dhe në vitet më të arta të karrierës, atëherë suksesi për të ardhm