999 rezultate për

shqiptari

Pas "shqiptarit më të urryer në SHBA", një tjetër kompani çon në "stratosferë" çmimin e një ilaçi Vitin e kaluar u bë bujë e madhe për shkak të rritjes së papritur të një ilaci nga Martin Shkreli. Këtë vit po ndodh
ITALI/ Shqiptarin që rrihte gruan e gjen belaja, dehej dhe… Një shqiptar, i identifikuar si Emir Zheru, 39 vjeç, u prangos nga policia italiane në San Dona di Piave me akuzën e dhu
Arrestohet shqiptari në Itali, gjen videot intime të çifti dhe kërcënon gruan se… Policia italiane ka vënë në pranga një emigrant nga Shqipëria pasi akuzohet se u ka bërë presion një çifti Italian, duk
Gjen videon e pronarëve duke bërë seks, shqiptari kërcënon italianen: Bëje me mua ose… (FOTO LAJM) Një shtetas shqiptar, i identifikuar me emrin Shpend Xhoxha 27 vjeç, emigrant në Itali, është dënuar nga gjykata e Pisas
Ndërron jetë shqiptari që u masakrua nga njerku në praninë e gruas Ka ndërruar jetë në spital shqiptari i plagosur rëndë pas një konflikti brutal me njerkun e tij zviceran ditën e djeshm
Shqiptari masakron me grushte të dashurën në rrugë, por në gjyq ndodh çudia më e madhe Policia italiane ka vënë në pranga një 35 vjeçar nga Shqipëria për shkak se ka dhunuar në mënyrë barbare të fejuarën e t
Shqiptari dënohet me 12 vite burg në Gjermani, iu kap kokainë me vlerë 1.5 mln euro Një shqiptari në Gjermani i është caktuar dënimi prej 12 vitesh burg për shkak se në kamionin që po udhëtonte iu gjetën
Vjehrri plagos me armë shqiptarin, njofton ambulancën dhe... shikoni çfarë bën Paraditen e së hënës, rreth orës 10.45 në qytezën Gerlafingen të Kantonit Solothurn, një person 29 vjeçar është qëlluar
Shqiptari shënon një gol alla-Maradona në Gjermani (VIDEO) Mesfushori shqiptar Ali Ibrahimaj ka shënuar golin e javës në futbollin gjerman. 25-vjeçari ka realizuar një gol “alla M
Vrau shqiptarin nga Shkupi, kush është maqedonasi që kërkohet nga interpoli? Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë kërkon rreth 53 shtetas të akuzuar për vepra të rënda penale si vrasje, ped
Shqiptari tmerron italianët, i shkon ish-gruas në punë dhe... Një shqiptar është arrestuar nga Policia në Itali, pasi ka kërcënuar me jetë ish-gruan e tij. Ai është 36-vjeçar, por em
Shqiptari hyn të vjedh, por...përfundon i vdekur Ujërat e kanalit në Gratacasolo, afer Breshias, kanë nxjerrë trupin e shqiptarit Dorian Puja, 25-vjeç, i cili u zhduk pa
Kapet pas 10 vjetësh shqiptari në Itali, plagosi me levë të riun Policia italiane ka arrestuar një shqiptar pas 10 vjetësh kërkime për një plagosje të ndodhur në vitin 2007. Ai ka që
Rrëmbyen dhe dhunuan bashkatdhetarin, arrestohen tre shqiptarë Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi kishin marrë peng për disa dit
U arratisën me çarçafë nga burgu i Romës, arrestohet shqiptari pas 3 muaj liri Tetorin e shkuar 3 shqiptarë u arratisën nga burgu i Rebibbia në Romë duke realizuar një arratisje spektakolare me anë t
E TMERRSHME/ Shqiptari kap me zor ish-gruan në rrugë, dhunon edhe policinë Një 34 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia Italiane pasi akuzohet për keqtrajtim t ish-gruas. 34-vjeçari C.E. ka
Kapet "mat" shqiptari, korruptonte zyrtarët zviceranë me 1000 franga për një vizë B! “Ticiononews” dhe ‘Blick.ch’ kanë publikuar detaje të reja rreth shqiptarit nga Kosova, i cili kishte korruptuar dy zyr
Ky është shqiptari që bëri për “ujë të ftohtë” policinë meksikane (VIDEO) Tentativa për të shmangur bllokimin e makinës nga policia i ka kushtuar shtrenjtë një shqiptari, i cili për të mos iu bi
Zbardhen detaje të reja/ Pas sherrit me gruan shqiptari vdes tragjikisht nga një atak kardiak Janë zbardhur detaje të reja nga shqiptari që humbi jetën ditën e sotme ë Itali pas një sherri me bashkëshorten. Ai ësht
128 kg marijuanë në Janinë, pranga një shqiptari dhe një greku Policia greke bën me dije se ditën e sotme në kufirin grek shqiptar janë vënë në pranga dy shtetas, një shqiptar 35 vjeç
 
Partia Demokratike po zhvillon protesten anti-qeveritare, me kerkesen per zgjedhje te lira.

Partia Demokratike po zhvillon protesten anti-qeveritare, me kerkesen per zgjedhje te lira.