999 rezultate për

shqiptares

Shoqja e shqiptares së humbur në Greqi ngre dyshime: Ka ndodhur diçka që e ka tronditur Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, Artemis Vasili vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke M
Ushtroi dhunë seksuale ndaj shqiptares, ministrja braziliane për Robinhon: Në burg, menjëherë Aventura e Robinhos te Santosi zgjati vetëm një javë. Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Milanit, i cili ishte kthyer në
Santosi prish kontratën me Robinhon, zbulohen bisedat e përdhunimit të shqiptares Klubi brazilian i Santosit raportoi se ka prishur kontratën me Robinhon, për shkak të presionit të madhe nga fakti që su
Ishte lidhur me policin 10 vite më të madh? Detajet nga vrasja e shqiptares në Greqi Sot në orën 18:30 do të mbahet funerali i 16-vjeçares shqiptare e cila u gjend e pajetë në pyllin e oborrit të kishës Pr
Kushëriri i shqiptares jep detaje nga vrasja e mistershme: U takua me policin Maria, 16-vjeçarja shqiptare ndërroi jetë në Trikalla ndërsa cështja e saj mbetet ende míster për autoritetet greke.
Aksident i rëndë, i moshuari italian i merr jetën shqiptares Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, Mësohet se një grua gjeti vdekjen në një aksident rrugor rret
E gjithë bota në kërkim të shqiptares nga Maqedonia (VIDEO) Nakshije.M është ish e dashura e të dyshuarit kryesor, në rastin Madeleine McCann dhe autoritetet gjermane kanë lëshuar
Sherr mes shqiptarësh në Itali: Më jepni armën t'a vras! Një shqiptar është arrestuar në Itali nën akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë dhe rezistencë ndaj zyrtarëve publikë
Gjesti i shqiptares bëhet viral në Itali: Na solli kuzhinën dhe shpresën e saj Edhe pse jemi në një moment shumë të vështirë për të gjithë Italinë që numëron mijëra viktima, gjestet e mira nuk mungoj
Zbardhen detajet, si koronavirusi i mori jetën shqiptares në Itali Koronavirusi ka marrë jetën e një shtetasje shqiptare në Itali. Konsullja Shqiptare në Milano të Italisë Anila Pojani
Rama në Ukrainë vihet në siklet nga pyetjet e shqiptares: Mirë mo ja kështu (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ishtë në një vizitë në Ukrainë në postin e kryetarit të OSBE duke zbardhuar pikën e kontrollit në
"Bëmë s*ks dhe pastaj humba toruan", rrëfehet autori që i mori jetën shqiptares Një krim i rëndë tronditi Francën dhe më pas edhe shqipërinë, kur u mor vesh se viktima ishte shqiptare. Brunilda Sad
Eliminimi makabër i shqiptares në Francë, zbulohet autori Detaje të reja janë zbuluar për vrasjen makabre të 37-vjeçares shqiptare, Brunilda Kovaçi, në Mugins në afërsi të Kanës
Vidhnin Rolexa dhe diamante, shkatërrohet banda shqiptare në Itali Një grup kriminal shqiptarësh të cilët merreshin me grabitje është shkatërruar nga karabinierët në Itali. Sipas akt-a
Pamjet e plantacionit gjigand të "mallit" në Spanjë, e drejtonte grupi i shqiptarëve Agjentët e Policisë Kombëtare Spanjolle kanë bërë të mundur shkatërrimin e një grupi shqiptarësh, nën akuzën e kultivimi
Historia e shqiptares: Vajza ime tentoi t’i helmojë e t’i presë djemve organin gjenital Një nënë që kërcënon me jetë 3 fëmijët e saj, pasi i ka braktisur dhe një gjyshe që me zemër të ngrirë kërkon t’i ruajë
Rrëfehet anglezi: Nuk i rezistoja dot shqiptares dhe u martuam, e vërteta më dhemb Kësaj here në rubrikën e psikologes në gazetën britanike ‘The Sun’, ka mbërritur një histori që përfshin një vajzë shq
I mori jetën shqiptares në Francë, arrestohet i riu Në bazë të inteligjencës nga hetuesit e Drejtorisë Ndërregjionale të Policisë Gjyqësore (DIPJ) të Strasburgut, policia b
Plas në burgjet greke, një grup shqiptarësh përleshet me disa arab Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlo
Lufta e shqiptares në Itali, nga rrëmbimi dhe puna si prostitutë te "beteja" me kancerin Adelina ka mësuar se në jetë duhet të luftosh. Ajo e ka bërë këtë gjatë gjithë kohës, duke mos u dorëzuar kurrë. Fillimi