999 rezultate për

shqipri

Para se të shpallej "Miss Shqipria 2019" ishte krah Butrint Imerit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së shtunës është shpallur Miss Shqipëria 2019 dhe kurorën si vajza më e bukur shqiptare e ka rrëmbyer Klea Bu
Luks i çmendur i fëmijëve të pasur të Shqiprisë(FOTO LAJM) Mediat sociale duket se janë berë qendra e botës, sidomos për të pasurit që duan të "shesin mend" me jetën e tyre lusko
Komentuesi e kritikon për balerinën, Rama: Boll luajte bixhoz online Balerina e njohur shqiptare, Anbeta Torimani me një karrierë më se të sukseshme në Itali ka shprehur haptas votën dhe mb
Komentuesi ironizon kapjen e grabitësve, Rama: Mendja në gjumë e gjuha në punë! Ndërsa Policia e Shtetit arriti të kapë dhe të arrestojë në kohë rekond autorët e një ndër vjedhjeve më të bujshme të nd
Shqiprimi, mes Ramës dhe Erdoganit Shqiprimi është Kryetari i ri i Komunës së Preshevës. Ishte i ftuar i emisionit “Dritare” në Vizion Plus, javën e shkuar