E FUNDIT/ Shqiptarët kërkojnë drejtësi, fillojnë arrestimet e protestuesve për "Mo
999 rezultate për

shqiponjes

Shqiponjës së Frankfurtit i mohohet kthimi në Bundesligë Koronavirusi ka pasur ndikim edhe në maskotën më të famshme në Gjermani. Pronarit të maskotës së Eintracht Frankfurti
Rikthehen pamjet tro-nditëse të vra-sjes së komandant "Shqiponjës" (VIDEO) Dje, pasi publikoi video nga vrasja e komandant Shqiponjës, profili i Sheqerim Ahmedit, me nofkën “El-Cheka” u bllokua,
Hajdari: Më vjen të qesh me shqiponjën e presidentit, akt patriotik i shëmtuar Rudina Hajdari e quajti qesharake bërjen e shqiponjës pas zhdekretimtit të zgjedhjeve nga presidenti Ilir Meta. "Bër
Meta firmos live anulimin e zgjedhjeve, bën me duar simbolin e shqiponjës Pas 41 minutash konferencë për mediat presidenti Ilir Meta ka firmos live shfuqizimin e Dekretit për anulimin zgjedhjeve
Tërbohen mediat serbe: Jonida Maliqi na provokoi me simbolin e shqiponjës me duar (FOTO LAJM) Siç duket mediat serbe, ende besojnë se bërja e shqiponjës me duar është vetëm provokim për ta. Mediumi serb b92, ka
Luftë mes gjarpërit dhe shqiponjës, kjo e fundit fiton Një luftim fatal mes një shqiponje dhe një gjarpri është kapur nga kamerat në jug të Indisë. Shqiponja dhe gjarpri lu
Vrasja e shqiponjës simbol të shtetit , qeveria ofron 6 mijë $ për "kokën" e autorit Një shqiponjë tullace është qëlluar nga foleja e saj në Arkansas dhe autoritetet ofrojnë një shpërblim prej 6,000 dolla
Njihuni me gjermanin që i do shumë shqiptarët Guido Pohlmächer ka rënë në "dashuri të madhe me shqiptarët", pas miqësisë me familjen Hoti nga Rugova e Hasit e cila je
Mijëra mblidhen në shesh nën "krahët" e shqiponjës, flamuri kuqezi skuq protestën (FOTO LAJM) Mijëra studentë janë duke protestuar para ministrisë së Arsimit kundër tarifave të shkollimit duke e bërë këtë një ndër
Bëri shqiponjën me bashkëshorten, Xhaka rrezikon të dënohet sërish (FOTO LAJM) Mesfushori me origjinë shqiptare i Arsenalit, Granit Xhaka ditën e djeshme bëri një urim special për Ditën e Pavarësisë
Çfarë la Rama në errësirë përtej Shqiponjës në Pejë Analisti Andi Bushati ka komentuar takimin dy-palësh në Pejë të qeverive Rama e Haradinaj. Lidhur me deklaratat anti-
Mediat serbe tërbohen pas shqiponjës së Ramos-it (VIDEO) Spanja shkatërroi Nënkampionët e Botës mbrëmjen e djeshme, me rezultat të thellë 6-0. Autor i njërit prej këtyre gol
Festoi me shqiponjë, shqiptarja e Suedisë rrezikon penalizimin (VIDEO) Jemi mësuar që shumë futbollistë shqiptare ti festojnë golat e tyre me simbolin e shqiponjës. Rasti më i bujshëm ish
Shpendi dhe Dua përshëndesin shqiptarët me simbolin e shqiponjës Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka pritur në takim këngëtaren me famë botërore Dua Lipa me ç’rast i dhuroi “Çelësin
"Provokacija" nga SHBA, Shaqiri dhe Kadare përshëndetje të veçantë (FOTO LAJM) Simboli i "shqiponjës" me anë të duarëve po kthehet në një formë identiteti për shqipatërët. Ky simbol tashmë është
Reagon Batha: Grekët ma prishën kontratën për shkak të "shqiponjës" Ish-kapiteni i Partizanit, Idriz Batha ka folur së fundmi për klubin grek të Larisas, duke thënë se është ndjerë i fyer
Del fotoja, Shaqiri bën sërish shqiponjën mbrëmë: Detaji që u fsheh (FOTO LAJM) Shqiptarët e Zvicrës arritën të kalonin grupin mbrëmë duke dalë përballë Suedisë në ndeshjet 1/16. Kur shënoi golin m
Festimi me shqiponjë, ironia e karikaturistit (FOTO LAJM) Festimi i atyre golave me simbolin e shqiponjës me duar, që është një shenjë që përfaqëson gjithë shqiptarët, ka hapur d
FIFA, nëse t'a mban dënoji edhe këta lojtarë (FOTO LAJM) FIFA ka nisur një hetim kundër Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit pas ankesave të serbve se bënë simbolin e shqiponjës g
Mediat serbe u kujtojnë vuajtjet e familjarëve Xhakës dhe Shaqirit Në mediat serbe "kryefjala" e rendit të ditës vijon të mbetet festa me simbolin e shqiponjës nga ana e dy futbollistëve