999 rezultate për

shqiponje

"Fenomenal" Vangjel Zguro, shënon supergol nga goditja këndit dhe feston me "shqiponjë" Pas një karriere në klubet shqiptare, Vangjel Zguro prej një viti është transferuar në Amerikë në “USL League One” .
Dua Lipa fluturon lart shqiponjën për markën e famshme të parfumeve (VIDEO) Në fillim të këtij muaji, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ndezi Prishtinën me festivalin “Sunny Hill” t
6 gola në 1 ndeshje: Talenti që bën shqiponjën dhe po mahnit Gjermaninë Borusia e Dordmundit njihet nga të gjithë si një ekip që di të prodhojë talentë dhe më pas t’i shesë ata me shifra të më
Gashi vjen me surpriza, sjell në treg atlete "Nike" me shqiponjë dykrenare? (FOTO LAJM) Reperi i njohur Gashi gjithmonë e ka treguar me krenari origjinën e tij shqiptare dhe në festivalin “Sunny Hill” u shfaq
Meta bën shqiponjën në majë të malit dhe ka një mesazh (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ndodhet prej ditësh në Bjeshkët e Prevallësnga ku edhe ka dhënë një mesazh këtë mëngjes. I veshu
Serbët në panik, i frikësohen futbollistit shqiptar se mund ta bëjë shqiponjën kundër Crvena Zvezdës Festimi i golave me shqiponjë vazhdon të mbetet një ankth për serbët. Tronditja që ata morën në Kampionatit Botëror 2
Krimineli më seksi në botë bëri shqiponjën me duar dhe rrjeti u "çmend" (FOTO LAJM) Jeremy Meeks është cilësuar si krimineli më seksi në botë, pasi fotoja e tij në rajonin e policisë tërhoqi vëmendjen e t
Miss Serbia tregon arsyen pse bëri shqiponjën me duar (FOTO LAJM) Miss Serbia, Irina Jovanka javët e fundit ka qenë në ballinat e mediave kosovare dhe serbe. Kjo për shkak të gjestit
Bëri Shqiponjën, Miss Serbia "kryqëzohet" nga mediat serbe (FOTO & VIDEO) Një konkurs bukurie me titull Miss Freedom of the World u mbajt në Kosovë dhe mblodhi përfaqësuese të 21 shteteve nga e
Miss Serbia bën shqiponjën me duar gjatë sfilatës në Kosovë (VIDEO) Në një organizim në Kosovë të titulluar ‘Miss Freedom of the World’, kanë marrë pjesë vajza nga vendet e ndryshme të raj
Rikthehen pamjet tro-nditëse të vra-sjes së komandant "Shqiponjës" (VIDEO) Dje, pasi publikoi video nga vrasja e komandant Shqiponjës, profili i Sheqerim Ahmedit, me nofkën “El-Cheka” u bllokua,
Në Shqipëri e shkulën nga vendi, në Kosovë vendosin shqiponjën 5 km nga kufiri me Serbinë Vetëm 5 km nga pika kufitare me Serbinë në Merdarë, në hyrje të Podujevës, është vendosur simboli i shqiponjës. Inici
U dënua për "shqiponjën" ndaj Serbisë: Kush ia pagoi gjobën Xhakës Në vigjilje të ndeshjes së yjeve ndërmjet ekipit të Granit Xhakës dhe atij të Milot Rashicës kanë folur edhe protagonist
Hajdari: Më vjen të qesh me shqiponjën e presidentit, akt patriotik i shëmtuar Rudina Hajdari e quajti qesharake bërjen e shqiponjës pas zhdekretimtit të zgjedhjeve nga presidenti Ilir Meta. "Bër
Meta firmos live anulimin e zgjedhjeve, bën me duar simbolin e shqiponjës Pas 41 minutash konferencë për mediat presidenti Ilir Meta ka firmos live shfuqizimin e Dekretit për anulimin zgjedhjeve
Tërbohen mediat serbe: Jonida Maliqi na provokoi me simbolin e shqiponjës me duar (FOTO LAJM) Siç duket mediat serbe, ende besojnë se bërja e shqiponjës me duar është vetëm provokim për ta. Mediumi serb b92, ka
Gazetarja serbe bën shqiponjën në mbështetje të bukëpjekësit shqiptar (FOTO LAJM) Vera Rankoviq, ish-korrospodente dhe redaktore e RTS-së ka publikuar një fotografi duke e bërë shqiponjën, simbolin shqi
Vendoset lapidar dhe një shqiponjë në vendin ku u vra Murataj (FOTO LAJM) Grabitja e 9 prillit në aeroportin e Rinasit vijon të jetë temë e diskutimeve për banorët e zonës së Tapizës. Hashimi
Spalletti bën shqiponjën në takim me tifozët shqiptarë Luciano Spalletti dhe Javier Zanetti, trajneri dhe zëvendëspresidenti i Interit, janë takuar nga afër me tifozë shqiptar
Spalleti bën shqiponjën me tifozët shqiptarë para Juves (FOTO LAJM) Interi ka luajtur mbrëmjen e djeshme ndaj Juves, në derbin e madh të Italisë. Kjo sfidë ka përfunduar në barazim 1-1 dhe