Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
999 rezultate për

shqiponja

Konferenca Ipeshkvnore Shqiptare: Korrupsioni po i largon "shqiponjat" nga vendi Konferenca Ipeshkvnore Shqiptare i ka drejtuar një mesazh besimtarëve katolikë shqiptarë , me rastin e 5- vjetorit të vi
Eldin Dergjini që u aksidentua te "Shqiponja", është vëllai i deputetes së Kuvendit të Shqipërisë Eldin Dergjini bosi i makinavë të luksit është vëllai i deputetes Ambra Borova, e futur nga radhët e LSI-së, dhe emrin e
EMRI/ Flet shkodrani, pronari i blindit me targa ruse që u përplas tek "Shqiponja" Eldin Dergjini është pronari i blindit me targa ruse që u përplas mbrëmjen e djeshme tek "Shqiponja" në Tiranë duke u pë
Aksident me makinën e blinduar tek "Shqiponja", Policia jep detajet: Shoferi ndodhet në spital (VIDEO) Një makinë e blinduar me targa ruse është përfshirë në një aksident në Tiranë. Sipas raportimeve, makina është gjetur
Përmbyset automjeti i blinduar me targa ruse tek "Shqiponja", shoferi ia mbath Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tiranë, ku një mjet luksoz është përmbysur tek sheshi “Shqiponja”. Siç shih
Pjesë e repartit "Shqiponja", kush është policja bukuroshe që qëndronte krah Santiagos (FOTO LAJM) Në ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme zonën e xhamllikut në Tiranë, ku si pasojë e një atentati me armë zjarri mbe
Shqiponja me përqindjen e refuzimit të votimeve vendoset para kryeministrisë Shqiponja e flamurit kombëtar është vendosur në qëndër të protestës së opozitës. Në zemër të saj shkruhet shifra “85%”,
Rikthehen pamjet tro-nditëse të vra-sjes së komandant "Shqiponjës" (VIDEO) Dje, pasi publikoi video nga vrasja e komandant Shqiponjës, profili i Sheqerim Ahmedit, me nofkën “El-Cheka” u bllokua,
Fluturojnë shqiponjat, zhbllokojnë rezultatin përballë Moldavisë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën 66’ përballë Moldavisë pas një pjese të parë të mbyllur pa gola
Tjetër operacion anti-kanabis, Shqiponjat dhe FNSH kontrollojnë Krujën Mëngjesin e sotëm, mwsohet se 20 furgona të FNSH, Shqiponja dhe Forcave operacionale kanë zbarkuar në Krujë ku po zhvill
Vjen përplasja e parë ndërmjet protestuesëve dhe policisë Në Fier janë shënuar incidentet e parë, pasi situata është tensionuar dhe protestuesit janë përplasur me policinë në rru
Plas tek "Shqiponja", BMW X5 tenton të çajë turmën (FOTO LAJM) Është shoqëruar me një konflikt fillimi i protestës së opozitës përmes bllokimit të pesë akseve kryesore në vend. Te
Shqiponjën e ndoqën 20 vite me GPS, studiuesit bëjnë zbulimin e madh (FOTO LAJM) Studiuesit e një universiteti në Kazakistan i vendosen një shqiponjë GPS në trupin e saj duke ndjekur për gati 20 vite r
Super aksion për kapjen e grabitësve, RENEA, FNSH, e Shqiponjat blindojnë fshatin Një super aksion po zhvillohet në fshatin Dritas në rrethinat e Tiranës, ku ka dyshime të forta se mund të jenë fshehur
Luftë mes gjarpërit dhe shqiponjës, kjo e fundit fiton Një luftim fatal mes një shqiponje dhe një gjarpri është kapur nga kamerat në jug të Indisë. Shqiponja dhe gjarpri lu
Vrasja e shqiponjës simbol të shtetit , qeveria ofron 6 mijë $ për "kokën" e autorit Një shqiponjë tullace është qëlluar nga foleja e saj në Arkansas dhe autoritetet ofrojnë një shpërblim prej 6,000 dolla
RENEA, FNSH e Shqiponjat, çfarë ndodhi dhe kush u “skanua” në Elbasan Elbasani është blinduar nga Policia në të gjithë hapësirën ku shtrihet qyteti, që prej orëve të mbrëmjes së djeshme. Pas
“Shqiponja” dhe FNSH zbarkojnë në qytet, blindohet Elbasani Mbrëmjen e sotme Elbasani është blinduar nga prania e forcave policore të cilët kanë blinduar gjithë zonat. Pas ngjar
Fluturojnë shqiponjat, kalojnë në avantazh përballë Andorras (VIDEO) Kombëtarja jonë e ka nisur mjaft mirë ndeshjen duke rrezikuar që në minutat e para me një traversë të Uzuni apo edhe një
EMRAT/ Aksidenti me 9 të plagosur, humb jetën në spital 18-vjeçarja 14:12/ Ka ndërruar jetë 18 vjeçarja, Shqiponja Xhafa, e cila u aksidentua në përplasjen mes një autobusi dhe një makinë,