999 rezultate për

shqiponjĂs

Cana dhe Monika fluturim shqiponjash mbi det (FOTO) Lorik Cana ndodhet me pushime buzë detit. Ndryshe nga herët e tjera, kësaj here kapiteni i kombëtares kuqezi ka zgjedhur