999 rezultate për

shqiponjĂ

Kaos në ish-sheshin Shqiponja, policia thirrje për shoferët (VIDEO) Pas bllokimit të qarkullimin në ish-sheshin "Shqiponja", ka filluar dhe kaosi mes automjeteve dhe trafik i rënduar. N
Ndalohet kalimi te "Shqiponja", si devijohet trafiku dhe rrugĂ«t alternative pĂ«r tĂ« hyrĂ« e dalĂ« nga Tirana Rrethrrotullimi i doganĂ«s, apo siç e mori emrin sĂ« fundmi “Sheshi Shqiponja”, pas heqjes sĂ« simbolit kombĂ«tar, tanimĂ« nu
Nga mesnata e sotme mbyllet kalimi te sheshi "Shqiponja", ja si devijohet trafiku Nga mesnata e sotme do të ndalohet qarkullimi i makinave tek ish-sheshi Shqiponja, në Tiranë. Shkak janë punimet për
Ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja, plani për devijimin e trafikut Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja do të ndalohet për shkak të punimeve për ndërtimin e Unazës së Madhe tek z
Të shtënat me armë në zonën e Teleferikut, pse ndërhynë dhe forcat "Shqiponja" Të tjera detaje zbardhen nga një sherr që ndodhi gjatë ditës së sotme në zonën e Teleferikut në Tiranë, ku u raportua dh
27 vjeçari me BMW godet policin dhe arratiset, "Shqiponjat" vihen nĂ« aksion NjĂ« 27 vjeçar Ă«shtĂ« arrestuar nga Policia nĂ« TiranĂ«, pas njĂ« aksioni nga ana e forcave “Shqiponja” dhe “Shigjeta”. KĂ«
"PĂ«r pak desh u takova me Zotin", shefi i Shqiponjave zbulon detaje nga "lufta" nĂ« Elbasan Shefi i forcave tĂ« policisĂ« “Shqiponja” i pĂ«rfshirĂ« nĂ« aksioni e djeshĂ«m nĂ« Elbasan shkruan nĂ« rrjetet sociale se pĂ«r pa
"Shqiponjat", FNSH dhe RENEA nĂ« super aksion: Kapen 29 persona brenda pak orĂ«sh “Shqiponjat”, FNSH dhe RENEA kanĂ« ngritur 83 pika kontrollilidhr me goditjen e rasteve pĂ«r fshehje apo pĂ«rdorim tĂ« lĂ«ndĂ«
ÇfarĂ« po ndodh nĂ« SarandĂ«? "Shqiponjat" blindojnĂ« rrugĂ«t e qytetit Policia e SarandĂ«s Ă«shtĂ« nĂ« aksion sĂ« bashku me forcat Shqiponja duke ushtruar kontrolle nĂ« rrugĂ«t hyrĂ«se dhe dalĂ«se tĂ«
Kërcet arma në Kamzë, "Shqiponjat" parandalojnë tragjedinë Policia e Kamzës ka parandaluar një sherr i cili mund të përfndonte në tragjedi. Një 35 vjeçar ka plagosur me armë zj
Nëntë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuluan "Shqiponjat" Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 9 shtetas si dhe ka proceduar penalisht 2 shtetas dhe një tjetër është shpal
Qëlluan me armë në ajër, "Shqiponjat" vënë në pranga dy vëllezërit Policia e Kolonjës ka finalizuar operacionin policor "Novosela" duke arrestuar dy vëllezër. Operacioni nga Komisariat
RezultojnĂ« pozitiv dy efektivĂ« tĂ« "Shqiponjave" dhe shoferi i drejtorit tĂ« PolicisĂ« Dy efektivĂ« tĂ« forcave ‘Shqiponja’ nĂ« qytetin e Elbasanit janĂ« infektuar me koronavirus si edhe shoferi i drejtorit tĂ« P
Meta bĂ«n thirrjen e fortĂ«: Koha qĂ« shqiponjat tĂ« kthehen nĂ« fole! Presidenti Ilir Meta ka publikuar studimin e “The Ekonomist” pĂ«r largimin e shqiptarĂ«ve. Vendi po braktiset pĂ«rherĂ« e
"Shqiponjat" prangosin çiftin e tĂ« rinjve: Shisnin lĂ«ndĂ« narkotike nĂ«pĂ«r TiranĂ« NjĂ« djalĂ« dhe njĂ« vajzĂ« e re u prangosĂ«n nga Policia e TiranĂ«s, nĂ« operacionin antidrogĂ« tĂ« koduar “Sauku”, zhvilluar ng
"Shqiponjat" gati të mësyjnë në Kukës, cili është misioni Dhjetra forca të policisë "Shqiponja" do të mbërrijnë në Kukës këtë të hënë. Mësohet se pranë Drejtorisë së Policisë
Kishte ngelur pa punë, zbulohet pse 39 vjeçari tentoi të vetëdigjet para Kryeministrisë Forcat "Shqiponja" parandaluan një ngjarje të rëndë e cila po ndodhte para Kryeministrisë në Tiranë. Një 39 vjeçar k
"Shqiponjat" në aksion, arrestohen gjashtë persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar 6 shtetas dhe procedohen penalisht 3 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale. F
Dalin pamjet e grabitjes së postës tek ish-sheshi "Shqiponja" (VIDEO) Janë bërë publike pamjet nga grabitja e një poste pranë ish-sheshit "Shqiponja". Në postë u grabitën rreth 5 milionë
Tentoi të gëlltiste qesen me hashash, si u pikas nga forcat "Shqiponja" Forcat "Shqiponja" në Tiranë, kanë nuhatur sjelljen e çuditshme të një djali që tentoi të gëllsite qesen me hashash. Një