999 rezultate për

shqipja

Shqipja nuk i ndahet Andit: Do e puthja tani! (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte e ftuar ish-konkurrentja e “Për’puth
Shqipja nuk ndalet! Sulmon publikisht Tean dhe Anën: Zero me bisht! Shqipe Hysenaj ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. Ish-konku
"Pse e puthe pas skene?", Shqipja ka gati "bombën" e rradhës (VIDEO) Ndonëse është pezulluar prej javësh nga “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj vijon të jetë konkurrentja më e komentuar dhe kjo j
Tea dhe Andi të lidhur prej vitesh? Shqipja këmbëngul dhe gjen "prova" (FOTO LAJM) Dje ish-konkurrentja e "Përputhen", Shqipe Hysenaj publikoi një foto në Instastory që ngjalli shumë debat në rrjet. Shqi
Tea e lidhur me Andin jashtë Për'puthen? Zbulohet e vërteta pas fotos së Shqipes (FOTO LAJM) Ish-konkurentja e Përputhen, Shqipja ka postuar një foto në Instastory mbrëmjen e sotme ku shihet Andi dhe një vajzë (që
Shqipja lëshon bombën e parë: Publikon foton e vjetër të Teas duke puthur Andin? Konkurrentja e pezulluar e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ka deklaruar që prej daljes së saj se do të plasë “bomba” me të
"Do nxjerrim të palara tronditëse", Arjoni i "Përputhen" dhe Shqipja bëhen bashkë (FOTO&VIDEO) Si me prezencën e saj në shown Përputhen edhe me largimin, Shqipja ka qenë një ndër konkurrentet më me shumë zhurmë.
"Bën s*ks për një kafe", Shqipja mbështet Sindin: Dihej që në prezantim (FOTO LAJM) Biseda me tone të larta mes Sindit dhe Melisës detyroi këtë të fundit të largohet nga studio. Melisa i kujtoi një pyetje
Shqipja nuk u ndahet sherreve edhe jashtë Për'puthen, kë po kërcënon në Instagram? (VIDEO) Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e "Për’puthen" duket se është në probleme serioze së fundmi. Këtë na la të kuptonim
Bëri namin për të, Shqipja flet për marrëdhënien me Andin jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Shqipe dhe Andi ishin një nga çiftet më të komentuar në "Përputhen", por pas përjashtimit të konkurrentes, fansat nuk ar
"Dy prej vajzave janë në lidhje", Shqipja plas deklaratat e forta për "Përputhen" (FOTO&VIDEO) Reality-shoë i ri në “Top Channel”, “Për’puthen” është kthyer në emisionin më të ndjekur e të komentuar të këtyre javëve
Në gjyq me Arjan Konomin? Shqipja reagon ashpër: Janë prerë pjesët (FOTO LAJM) Pas shumë ofendimesh, ngritje zëri, bullizimesh e mimikash shumë të komentuara e të përhapura në rrjet, Shqipe Hysenaj,
"Të ka bërë keq baloni", Shqipja nuk ze mend, reagon për deklaratën e bujshme (FOTO LAJM) Pas shumë ofendimesh, ngritje zëri, bullizimesh e mimikash shumë të komentuara e të përhapura në rrjet, Shqipe Hysenaj,
Puthje dhe përqafime intime në shtrat, çfarë bëjnë jashtë emisionit Shqipja dhe Mevlani (FOTO LAJM) Pas largimit nga “Përputhen”, konkurentja më e përfolur Shqipe Hysenaj në rrjete sociale u shfaq krah një prej djemve të
Shqipja dhe Mevlani takohen jashtë, çfarë po ndodh? Ndonëse prej disa javësh është përjashtuar nga "Përputhen", Shqipja vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara. Mbr
Shqipja nuk i ndahet ekranit, pas përjashtimit bëhet pjesë e një tjetër emisioni (FOTO LAJM) Shqipja është tashmë një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar, pas pjesëmarrjes së saj në emisionin "Përputhen
Bëri namin për Andin, Shqipja bën deklaratën e papritur pas largimit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Shqipja u përjashtua nga "Përputhen" për shkak të sjelljes së papërshtatshme në emision. Pas largimit
"Takimin do ta bëjmë jashtë", Shqipja bën deklaratën e papritur për ish-konkurrentin (FOTO LAJM) Debatet e krijuara në studio rreth një javë më parë, sollën në përjashtimin e Shqipe Hysenaj nga emisioni i “Për'Puthen”
"S'ka kthim", Shqipja jep përgjigjjen përfundimtare? (FOTO LAJM) Pas shumë sulmeve dhe shprehje bullizuese në studio, Shqipe Hysenaj u përjashtua për një afat të pacaktuar nga emisioni
A do të rikthehet më Shqipja? E shumëkomentuara i përgjigjet pyetjes Pak ditë më parë konkurrentja shumë e komentuar e "Përputhen", Shqipe Hysenaj u përjashtua nga produksioni për shkak të