999 rezultate për

shqipes

Deklaratat e forta të Shqipes, reagojnë Tea dhe Andi Përgjatë ditëve të fundit, ish-konkurrentja e "Përputhen", Shqipe Hysenaj është kapur keq me Andin dhe Tean. Ajo ka
S'kanë fund "bombat" e Shqipes, i nxjerr "të palarat" Anës dhe Teas (FOTO&VIDEO) Shqipe Hysenaj, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA. Ajo dha intervistën e saj të parë për
U përjashtua nga "Përputhen", Shqipja i thotë "Po" burrit të martuar (FOTO LAJM) Edhe pse u përjashtua dhe nuk është më pjesë e "Përputhen", ish-konkurrentja, Shqipe Hysenaj mundohet me çdo kusht të je
U përjashtua nga "Përputhen", Shqipja i thotë "Po" burrit të martuar (FOTO LAJM) Edhe pse u përjasshtua dhe nuk është më pjesë e "Pëprputhn", ih-konkurrentja Shqipe Hysenaj mundohet me çdo kusht të jet
Shqipes nuk i del e keqja: Ju e lini gruan të flejë me shokë Puntatën e djeshme të "Përputhen:, sqaroi të vërtetën e fotos në shtrat me Arjonin, që u bë virale në rrjet. Ana tha se
As Bora nuk shpetoi nga sulmet e Shqipes: Thuaji të vërtetat siç janë (FOTO&VIDEO) Të shtunën Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e Për’puthen ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, ku ndryshe nga sa pritej nu
Tea e lidhur me Andin jashtë Për'puthen? Zbulohet e vërteta pas fotos së Shqipes (FOTO LAJM) Ish-konkurentja e Përputhen, Shqipja ka postuar një foto në Instastory mbrëmjen e sotme ku shihet Andi dhe një vajzë (që
Puthje e përqafime, Mevlani sqaron për herë të parë skenat romantike me Shqipen (FOTO LAJM) U komentuan jo pak skenat me përqafime e përkëdhelje mes Shqipes e Mevlanit në videokpilin e këngës së re të Mevlanit, “
Merret vendimi, përjashtohet Shqipja nga "Përputhen" Ndryshe nga se ishte programuar në fillim, ku e ftuar do të ishte një person i veçantë, emisioni i “Për’Puthen”, këtë të
Tha se do të puthte Andin për inat të Shqipes, Tea sqaron deklaratën e bujshme Para disa puntatash në "Përputhen" në Top Channel, në një nga debatet që Shqipja dhe Tea bënë për Andin, bukuroshja bion
Arjani i sulet Shqipes: Je xheloze, tani që e ke sallamin për vete të shohim Karakteri i Shqipes gjithmonë është komentuar në studion e “PërPuthen” dhe nga publiku jashtë ekranit. Ata e kanë cilësu
"Do ta dërgoj në gjykatë", plas keq mes Shqipes dhe Arjan Konomit Edhe ditën e djeshme janë ngjalur plot debate në studion e ”Përputhen”, që filluan me mungesën e Teas pasi kjo e fundit
Plas sherri mes Shqipes dhe Arjan Konomit: Po duhet të gdhend ty o e paedukatë! Edhe në puntatën e sotme në emisionin “Përputhen”, ka plasur sherri. Situata u tensionua pas një opinioni që dha Shq
Kërkojnë të dashur në ekran, plas "sherri" Live mes Shqipes dhe Teas (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Teas dhe Shqipes ka pësuar krisje pas një këmbimi postimesh që ato i bënë njëra-tjetrës në rrjetet socia
Koha për ndryshim, këto fjalë të shqipes i kemi shkruar gabim gjithë jetën! Shqipja është padyshim një nga gjuhët më të bukura në botë, pasi të jep mundësinë e formimit të fjalëve të reja dhe lojë
Shkupi kërkon ndihmë nga Tirana dhe Prishtina në përdorimin e shqipes Deri në konsolidimin e organeve që do të angazhohen për zbatimin e drejtë të gjuhës shqipe, si gjuhë zyrtare në instituc
Ministri Lekaj vazhdon të ketë probleme me shkrimin e shqipes Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, vazhdon të ketë probleme me zgjedhimin e foljes “vij”. Probleme, sipas asaj që
Sot është 110-vjetori i gjuhës shqipe Sot mbushen 110 vjet nga mbajta e Kongresit të Manastirit, i cili trasoi rrugën e përdorimit të alfabetit të gjuhës shqi
Forcë shqipesh, Dua Lipa komenton performancën e Era Istrefit në Botëror Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka shkëlqyer ditën e sotme sot në finalen e Botërorit 2018. Tre këngëtarët interpre
Djemtë e shqipes drejt kualifikimit, sa pikë u duhen për të kaluar grupin Pas fitores jetësore në minutat e fundit ndaj rivalit të Grupit E Serbisë, tani Zvicrës i mjafton edhe vetëm një pikë ku