999 rezultate për

shqipen

Skandali Andi-Tea që trazoi rrjetin, ndjekësit kryqëzojnë edhe Shqipen Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, e cila u pezullua nga emisioni pak pas nisjes, u shoqërua më shumë bujë
Andi dhe Tea çift? Flet Ina: Nuk kanë asnjë lidhje, ai do linte emisionin për Shqipen (FOTO LAJM) Vajzat dhe djemtë e “Për’puthen” komentohen shumë në rrjetet sociale dhe mediat online. Së fundmi po komentohet gjatë mu
Bëri lëmsh "Pëprputhen", Arjoni shfaqet i përqauar dhe i afërt me Shqipen (FOTO LAJM) Së fundmi, protagonisti më i zhurmshëm i “Përputhen” ka qenë Arjon Luli. Kjo për shkak të një fotografie që ai publikoi
Videoklip romantik me Shqipen, Mevlani tregon kujt nga vajzat e "Përputhen" ja dedikon këngën (FOTO LAJM) Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, u komentua gjatë së fundmi në rrjet pasi u shfaq në klipin e këngës së tij, me
Nga flirtet me Shqipen te takimi me Melisën, "loja" e Mevlanit të Përputhen Konkurrentët e “Përputhen” janë kthyer ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale. Së fundmi, progra
Puthje e përqafime, Mevlani sqaron për herë të parë skenat romantike me Shqipen (FOTO LAJM) U komentuan jo pak skenat me përqafime e përkëdhelje mes Shqipes e Mevlanit në videokpilin e këngës së re të Mevlanit, “
Konkurrenti zgjedh të largohet nga emisioni: Kam nisur të kem ndjenja për Shqipen Berati është konkurrenti më i fundit që largohet nga emisioni “Për’Puthen” në Top Channel. Ai tha se ka nisur të ketë nd
Merret vendimi, përjashtohet Shqipja nga "Përputhen" Ndryshe nga se ishte programuar në fillim, ku e ftuar do të ishte një person i veçantë, emisioni i “Për’Puthen”, këtë të
Plas debati i fortë në "Përputhen", Tea: Largoni Shqipen nga emisioni (FOTO LAJM) Një debat i fortë në studion e “PërPuthen” mes Teas, Anës e Shqipes. Gjithçka filloi pas transmetimit të kripit të takim
Tea nxjerr zbuluar Shqipen: Rrije ulur në prehrin e tij (FOTO LAJM) Tea tregoi në studio se Andi është ftohur në raportin me të, por është afruar më shumë me Shqipen pas takimit që kanë ka
Rama flet për Anetën: E fliste polonishten si shqipen, më vjen keq që nuk është më! Pak muaj më parë, kryeministri Edi Rama humbi nënën e tij, Anetën. Ditën e sotme, i pranishëm në një aktivitet ku mer
Adi Krasta: Turp të kesh Borchardt (VIDEO) Nga Adi Krasta Për publikun shqiptar, bëri jo pak përshtypje shprehja “Shame on you”, që shqipërohet “të të v
Ndryshimet Kushtetuese publikohen në Fletoren Zyrtare por jo ligji për shqipen Ndryshimet kushtetuese që u miratuan më 11 janar në Kuvendin e Maqedonisë, janë publikuar më 12 janar në Gazetën Zyrtare
Sela: Shqipen e anashkaluan në marrëveshje Lideri i Aleancës për Shqiptarët sot në konferencë për media theksoi se e përshëndesin Marrëveshjen me Greqinë, por nuk
Zaev del kundër Osmanit për shqipen Kryeministri Zoran Zaev ka dalë kundër zv/kryeministrit Bujar Osmani për Ligjin e gjuhëve. Pas ultimatumit që Osmani
5 deputetët e LSDM-së nuk votuan shqipen, ja kush janë Paralajmërimet e kryeparlamentarit Talat Xhaferi se disa deputet të LSDM-së nuk do të votojnë ligjin e shqipes dolën të
Loja me shqipen, absurdi i shqiptarëve në Maqedoni Parlamenti i Maqedonisë sot pritet të votoj Ligjin e gjuhëve, përmes të cilit theksohet se do të avansohet përdorimi i g
Zaev tregon pse nuk u votua ligji për shqipen Në një bashkëbisedim me gazetarët, kryeministri Zoran Zaev tha se nuk ka asgjë të vërtetë në zërat që u përhapën në medi
VMRO kërkon të bëjë pazar për shqipen Krahas vëmendjes së opinionit drejt zgjidhjes së çështje së emrit me Greqinë, Ligji për gjuhët pritet të problematizojë
Lika: Shqipen e kemi bërë ne, por meritë kanë edhe partit tjera Zv.kryeministri i Maqedonisë, Hazbi Lika, nënvizoi se Ligji i Gjuhëve pasoi si rezultat i marrëveshjes që bënë partitë p