Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

shqipatre

Me bikini nga jahti luksoz, fotot provokuese të Alesa Bamit po bëjnë namin (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të shoëbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantuesev
Balerina shqiptare habit me deklaratën: Do marr burrin më të mirë në botë (FOTO LAJM) Adel Lami është balerina e njohur shqipatre e cila ka zgjedhur të vazhdojë karrierën e saj në SHBA, ku ka rezultuar mjaf
Shqipatrët "fiksohen" me detajin në veshjen e Anwar: Ja ka marr Duas (FOTO LAJM) Dua Lipa është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare dhe më të përfolura në të gjithë botën. Së fundmi, ajo së
Arratisje e çmendur me 120 km/h, dy shqiptarët e pësojnë keq në Itali Dy shqiptarë janë vënë në pranga nga policia italiane pas një ndjekje të frikshmë me makina. Gjatë një kontorlli rut
Deputetja maqedonase: Nga sot jam shqiptare “Në kordinim të organizuar me VMRO-DPMNE-në, Komiteti Komunal nga partia e tyre në Karposh në krye me kryetarin e këtij
“Okey Friends” është loja e parë shqipatre në Play Store dhe AppStore Nëse deri më sot për të luajtur lojën Okey u është dashur të dilni në lokalin tuaj të zakonshëm dhe të mblidheni me miqt