999 rezultate për

shqetesuar

Haradinaj i shqetësuar për situatën në Kosovë, mesazh Kurtit Kandidati për president, Ramush Haradinaj, në një reagim të tij të fundit është shprehur se prej fituesve të rinj të zgj
Hetuesit italianë të shqetësuar: Pandemia e COVID-19 po i hap dyert Mafias! Pandemia Covid-19 përfaqëson një "mundësi të madhe" për mafien. Rregullimi i procedurave të prokurimit dhe shërbimeve pu
Bill Gates i shqetësuar nga teoritë e konspiracionit: Mund të shkaktojnë vdekje Teoritë e konpsiracionit janë kthyer në problem serioz këtë pandemi. Një nga figurat që ka shprehur shpeshherë shqetë
Zidane: Kemi shumë dëmtime, jam i shqetësuar Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është shprehur i shqetësuar nga lëndimet që po marrin "Los Blancos". Real
Qielli mbulohet nga re të zeza në Atikë, banorët të shqetësuar (FOTO LAJM) Një stuhi ka shpërthyer pak pas orës 14:15 ndërsa qielli i Atikës është mbuluar nga një re e zezë. Në shumë zona, të
Mbi 1 mijë raste të reja në diitë! Skënder Brataj i shqetësuar nga shifrat e ditëve të fundit Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka folur ditën e sotme në një intervistë ka folur në lidhje me rritjen rekord
Çomo e shqetësuar për shifrat e larta: Shtretër kemi, por nuk jemi të gëzuar Rritja në shifër rekord e rasteve të reja ditore këtë të enjte në 1052 të prekur ka shqetësuar autoritetet shëndetësore.
Të gjithë po flasin për largimin e Messit, ky është qëndrimi i Koeman Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, këmbëngul se klubi nuk është i shqetësuar apo në ankth për shkak se Lionel Messi n
Vijnë me kamion dhe paguajnë shuma të frikshme për avokatë: Gjyqtari britanik, i shqetësuar për shqiptarët Gjykatësi britanik Richard Mansell, ka shprehur publikisht shqetësimet e tij në lidhje me faktin se grupe kriminale shqi
Shkencëtarët të shqetësuar me mutacionet e koronavirusit: Mund të rriten në frekuencë! Zbulimi i dy varianteve të reja të koronavirusit ka shkaktuar alarm. Shkencëtarët po garojnë për të zbuluar nëse
Pirlo i shqetësuar nga humbja, kërkon përforcime që në janar Juventusi e ka mbyllur vitin 2020 në mënyrën më të keqe të mundshme, duke u mposhtur në fushë e vetë nga Fiorentina 0-3.
Londra e mbyllur për festa, Boris Johnson i shqetësuar nga situata me COVID-19 Për Londrën dhe një pjesë të madhe të jug-lindjes së Anglisë Krishtlindjet do të kalojnë me masa të shtrënguara kufizues
E afërmja e Bebe Rexhës me Covid-19, këngëtarja e shqetësuar: Pothuajse vdiq Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura dhe shumë e famshmë në të gjithë botën. Bebe shpesh ka shprehur shq
Meta i shqetësuar: Situata me pandeminë është përkeqësuar Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim ku i kërkon qeverisë të bëjë maksimumin në luftë me pandeminë e koronavirusit du
Françesa Jaçe reagon për herë të parë pas aksidentit: Po ju tregoj arsyen (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Françeska Jaçe u përfshi në një aksident me makinën e saj luksoze tip "BMW" te rrethrrotullimi i Nartës
Vaksinat me efektivitet, OBSH: Jemi jashtëzakonisht të shqetësuar! Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) mirëpriti vaksinë e Moderna, që njoftoi sot se vaksina e saj eksperimentale tr
Borja Mayoral nuk shqetësohet nga Covid-19: E kisha në verë, nuk rinfektohem përsëri Sulmuesi i Romës, Borja Mayoral ka zbuluar se nuk është i shqetësuar nga koronavirusi sepse e ka kaluar në verë. 23-v
Juventusi i shqetësuar, Ronaldo i dëmtuar dhe Dybala me probleme shëndetësore Juventus nuk po bën aspak mirë në kampionat dhe dje në mesditë, kur pritej të bënte kthesën në një transfertë të vështir
Forma e dobët e Barcelonës, Koeman shprehet i shqetësuar Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, pranoi se është i shqetësuar për startin e dobët të skuadrës së tij. Katalanët
BE e shqetësuar për rivotimin e Kodit Zgjedhor, reagon McAllister Shef i Komitetit për Politikën e Jashtme në PE, David McAllister është shprehur i shqetësuar për vendimin e mazhorancës