999 rezultate për

shqetesimin

Tërhiqet Brovina, pranon se foto që publikoi nuk është nga Kosova Deputetja e PDK-së, Flora Brovina pas intervistimit nga ana e policisë, ka pranuar se fotografia të cilën e ka publikuar
Këngë me Luanën, Bujar Qamili tregon shqetësimin e madh Bujar Qamili dhe Luana do të bëhen bahskë për një këngë e cila do të vijë si miksim i këngëve të të dyve. Këngëtari i
SHBA, ultimatum Turqisë: Hiq raketat ruse nëse do avionët F-35 Vetëm një ditë pasi u konfirmua në detyrën si Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka udhëtuar drejt Brukselit, për
E DHIMBSHME/ Nëna vdiq në maternitet, këto janë vajzat që la pas (VIDEO) Nurije Poçi ndërroi jetë dy ditë më parë në maternitetin e Kukësit pasi sipas mjekëve kishte tentuar të dështontë fëmijë
Kryepolici i ul kokën Ramës: Ke 5 vjet, s’po ndriçon dot një rrugë I konsideruar ndryshe edhe si "Dora e Hekurt" ish kreu i Policisw Ndwrtimore Mit’hat Havari, i ka shkruar nje leter pu
Numër rekord pasaportash irlandeze të lëshuara në 2017 në sfondin pasojave nga Brexit Qeveria irlandeze njoftoi sot se kishte dhënë 779 000 pasaporta në vitin 2017, një shifër rekord e dyfishuar nga kërkesa
Thirrja e dëshpëruar e gjirokastritëve: Na ndihmoni, uji po na merr shtëpitë Ndërkohë që Vjosa është tërhequr dhe niveli i ujit thuhet se është ulur, banorët e një lagjeje në Gjirokastës kanë vënë
Qytetarët acarohen nga letrat me ngjitës e vendosura nga VV në makinat e tyre (FOTO) Lëvizja Vetëvendosje ka zgjedhur që të bëjë fushatë në mënyra të tillë që mesa duket po rezulton të jetë acaruese për qy
Trajneri i Bayernit trembet se Ribery e ka mbyllur sezonin Franck Ribery mund t’i ketë thënë lamtumirë sezonit për shkak të një dëmtimi të pësuar të dielën, në ndeshjen që ekipi i
Manojllovski kërkon falje publike për fjalimin e tij pro homoseksualëve (FOTO) Deputeti i BDI-së, Branko Manojllovski, i cili dje mes lotëve kërkoi më shumë të drejta për homoseksualët siç duket ësht
Kongresmeni amerikan i bashkohet protestës së Lulzim Bashës Në mbështetje të Lulzim Bashës dhe protestës së opozitës vjen reagimi i radhës nga SHBA-të. Kongresmeni amerikan Tren
Shoqata e Arkitektëve shpreh shqetësimin mbi listën e monumenteve të Gjirokastrës Shoqata e Arkitektëve ka dalë me një qëndrim publik mbi zhvil limet administrative në lidhje me trashëgiminë kulturore n
"Rruga e vdekjes", tjetër aksident me humbje jete në Vlorë (VIDEO) Një aksident me pasojë vdekjen raportohet nga Vlora. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Transballkanike, ku një automjet ka
"Vendi meriton rend dhe siguri" Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka shprehur shqetësimin e thellë për aksidentin që u ndodhi mbrëmë tre policëve në Kamëz dhe
PDIU shpreh shqetësimin e saj për ngjarjet në Turqi Përmes një njoftimi për shtyp, PDIU ka shprehur shqetësimin e saj për ngjarjet e orëve të fundit në Turqi. "PDIU ndoq
Rama mbërrin në Turqi: Më vjen shumë keq për shqetësimin. Gjithçka Ok! Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur në Turqi vetëm 5 minuta pas shpërthimit në aeroportin Ataturk të Stambo
Lidington reagon ashpër: Të ndërpritet urgjentisht vendimi i presidentit Ivanov Ministri britanez për Evropë, David Lidington ka shprehur shqetësimin lidhur me vendimin e kryetarit Ivanov për të falur
Basha pret zv.presidentin e BB-së, shpreh shqetësimin për situatën ekonomike Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar pasditen e së mërkurës një takim me zv. presidentin e Bankës B
Halimi: Shqetësim që drafti s’u miratua me konsensus Raporterët e Komisionit të Venecias kanë shprehur shqetësimin lidhur me mosdakordësinë e palëve politike për të dalë me
Basha në Vjenë ngre shqetësimin për zgjedhjet Sekretari i Përgjithshëm i OSBE-së, Lamberto Zannier, u takua sot në Vjenë me kryetarin e PD të Shqipërisë, Lulzim Basha