999 rezultate për

shpreson

12-vjeçarja paditë TikTok-un në Gjykatë Një 12-vjeçare po shpreson ta fitojë betejën ligjore ndaj aplikacionit të njohur TikTok, duke pretenduar se kompania po
Arsenal shpreson ta largojë në janar Ozilin, synon yllin e Dortmund për ta zëvendësuar Merkato e janarit shërben për shumë lojtarë të pakënaqur apo që duan të luajnë më shumë, që të gjejnë një ekip të ri për
Ja arsyea e fortë ku Reali shpreson që Barça ta eliminoj PSG nga Champions Kylian Mbappe me sa duket do të vendosë kundër nënshkrimit të një kontrate të re me Paris Saint-Germain nëse ata elimino
Vidal shpreson të jetë i gatshëm për Interin në sfidën e nesërme ndaj Napolit Mesfushori i Interit, Arturo Vidal thuhet se është shëruar nga lëndimi dhe shpreson të jetë në skuadër për ndeshjen kund
E ardhmja e Wijnaldum në pikëpyetje, Klopp shpreson që holandezi të rinovojë kontratën Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka kërkuar nga mesfushori Gini Wijnaldum, të rinovojë kontratën. Holandezit i sk
Pique shpreson se do të arrijë ta bindë Messin për të qëndruar te Barcelona Gerard Pique beson se Lionel Messi do të vazhdojë të qëndrojë te Barcelona, edhe pas verës së vitit 2021. Argjentinas
Ali Daei shpreson që Ronaldo të arrijë rekordin e tij për gola me kombëtare Cristiano Ronaldo tashmë ka vënë nën shënjestrën e tij për t'u bërë golashënuesi më i mirë në histori në nivelin e kombë
Edin Dzeko shpreson të jetë gati për ndeshjen me Parmën Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko do bëjë testimin për Covid-19 përsëri, me shpresën që të rikthehet në ndeshjen ndaj Parmas.
Monchi shpreson që Messi të qëndrojë te Barcelona edhe për shumë vite Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi ka thënë se ai shpreson që ylli i Barcelonës Lionel Messi të vazhdojë të luajë në Sp
Juventusi po konsideron shitjen e Ronaldos, PSG në "këmbë" Sipas Sport, "Zonja e Vjetër" është duke konsideruar ta shesë portugezin për shkak të pandemisë së koronavirusit që ka n
I vetmi që nuk ka luajtur asnjë minutë, Rrahmani shpreson të deputojë sonte me Napolin Amir Rrahmani është lojtari i vetëm i Napolit që nuk ka luajtur asnjë minutë në ndeshje zyrtare këtë sezon, megjithatë,
Milani shpreson të ketë gati Ibrën dhe Rebic për derbin ndaj Interit Lajme të mira për Ante Rebic në kuadër të derbit kundër Interit, që do të luhet më 17 tetor. Kroati ka nisur të vrapo
"Rraketa" e Juventusit refuzon Man.United, kërkon të lej gjurmë te ekipi torinez Anësori i Juventusit, Dagllas Costa raportohet se ka refuzuar një kalim tek Manchester United dhe shpreson që të bindë t
Kosova shpreson, Muriqi del negativ në testin e fundit për covid-19 Vedat Muriqi ka dalur negativ në testin e fundit që ka bërë për Covid19. Gazetari kosovar, Arlind Sadiku ka njoftuar
The Guardian: Trump shpreson të përfitojë në zgjedhje nga bisedimet Kosovë-Serbi Liderët e Kosovës dhe të Serbisë do të takohen në Shtëpinë e Bardhë të enjten dhe të premten, në një ndërhyrje që është
Reali fillon shitjet, shpreson të mbledh 180 milionë euro Tifozët e Real Madrid presin që blerjet të mbizotërojnë në klub gjatë verës, por njëherë lubi i Los Blancos do t’i zhgën
Aston Villa mposht Arsenalin dhe shpreson te mbijetesa (VIDEO) Arsenali si duket ka marrë "mësysh" pas fitores ndaj Liverpoolit dhe Manchester City. Skuadra e Mikel Artetas është m
Laçi mund me vuajtje Flamurtarin, Vllaznia shpreson te mbijetesa (VIDEO) Janë luajtur pasditen e sotme dy ndeshje të Kategorisë Superiore. Laçi ka marrë një fitore të rëndësishme 2-1 në shtë
Trajneri i Romës shpreson ende për vendin e katërt Sa i përket titullit të kampionit, Roma nuk është pjesë e ekuacionit tash e disa xhiro, por synimi i tyre mbetet një ven