999 rezultate për

shpresojne

Ronaldo tmerron Juventusin del nga fusha i dëmtuar (VIDEO) Juventus mban frymën. Cristiano Ronaldo ka dalë nga fusha i dëmtuar. Gjatë ndeshjes së Portugalisë me Serbinë, sulmu
Fury: Wilder dhe Joshua mendojnë se tani kanë shansin e vetëm për të më mposhtur Tyson Fury beson se e di arsyen pse Deontay Wilder deshi të përballej me të dhe jo me Anthony Joshuan. Më 1 dhjetor n
Tuzi, zyrtarisht komunë. Shqiptarët shpresojnë për zhvillim Tuzi i Malit të Zi është zyrtarisht komunë. 1 shtatori ka finalizuar përpjekjet mëse 30-vjeçare të partive shqiptare në
Shpiket bateria e telefonit që zgjat dy herë më shumë se ajo që keni Shkencëtarët kanë zbuluar një bateri telefoni që zgjat dy herë më shumë se ato aktuale. Një grup ekspertësh britanikë
United vazhdon të shpresojë në rikthimin e Ronaldos “Djajtë e Kuq” sipas “Don Balon” është i interesuar për të rikthyer Cristiano Ronaldon. Pavarësisht se Ronaldo e ka p
Problemi i Juventusit krahët, torinezët shpresojnë ta zgjidhin në janar Bardhezinjtë vijojnë të punojnë për merkaton, teksa objektivat për janarin janë ndërhyrjet në krahët e mbrojtjes. Mbrojt
Peruja rrezikon përjashtimin, Axurrët shpresojnë ta zëvendësojnë Kombëtarja peruane rrezikon zyrtarisht pjesëmarrjen në Botërorin e Rusisë, dhe këtë gjë e thotë vetë gazeta amerikano ju
ANKETA/ Në Kosovë, më shumë shpresojnë tek Bashkimi Europian Nëpërmjet një sondazhi të kryer para Samitit BE-Ballkani Perëndimor, ku morën pjesë zyrtarë të lartë të BE-së dhe vendev
Xavi: Në finale e Championsit për tifo për ta, shpresojnë që ta fitojnë ... Ish-ylli i Barcelnës Xavi Hernandez ka folur për finalen e Ligës së Kampionëve, teksa është shprehur se e ka të pamundur
Tani është e vërtetë, Milani transferon Deulofeu-n Tashmë është zyrtare: Gerard Deulofeu është lojtar i ri i Milanit. Spanjolli është zyrtarizuar si futbollisti më i ri i
5 të rinjtë që shpresojnë që të bëjnë pjesë në planet e Zidane (FOTO) Real Madridi ka filluar fazën përgatitore në SHBA, ku me vete ka marrë disa lojtarë rinj. Zinedine Zidane ka folur me
Greqia e Luksemburgu shpresojnë në gjetjen e konsensusit për marrjen e statusit Ministri i Jashtëm i Greqisë, Evangelos Venizelos ka shprehur serish mbështetjen për marrjen e statusit të vendit kandid
Aleatët e PS tani shpresojnë për ndonjë post zv.ministri Pas publikimit të emrave të kabinetit të ri,Kryeministri Edi Rama pritet të përballet me një tjetër sfidë, atë të ndarje
Kosovarët shpresojnë tek drejtësia Qytetarët e Kosovës shpresojnë që të procesi gjyqësor të bëjë punën e tij të drejtë sa i takon akuzave për korrupsion të
Guardiola, Zubizarreta bën Interin të ëndërrojë Gjatë një interviste për “Catalunya Radio”, ish portieri i Barcelonës, Andoni Zubizarreta, aktualisht drejtori sportiv i
Japonia sjell në Tokë pluhurin e parë nga asteroidi Sonda kozmike japoneze, e cila këtë vit e përfundoi udhëtimin shtatë vjeçar në gjithësi, për të parën herë solli në Tokë
Partite e mbetura jashte Kuvendit shpresojne per nje dekret faljeje Partitë politike të cilat kanë mbetur jashtë Kuvendit të Shqipërisë në zgjedhjet