999 rezultate për

shpresoj

Vdekja e Maradonës, reagon Pele: Shpresoj që një ditë do të bashkohemi mbi qiell dhe do të luajmë prap me top Legjenda e futbollit brazilian, Pele është shprehur i shokuar me lajmin për vdekjen e Diego Maradonës. "Çfarë lajmi i
Rrëfehet Ilicic: Nuk është e drejtë të jetohet kështu I vlerësuar me çmimin Gasco nga Tuttosport, që jepet për personazhet e sportit që janë dalluar për solidaritet në fushë,
Basha uron Joe Biden për fitoren: Shpresojmë që të vazhdojmë të punojmë bashkë! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas shpalljes fitues të zgjedhjeve presidenciale të Joe Biden. Pë
7 gola në 4 ndeshje, reagon Zlatan: Çdo ndeshje është si një finale Zlatan Ibrahimovic , autor i golit që i dha Milanin fitoren ndaj Udineses, foli për DAZN në fund të ndeshjes në "Dacia A
"Shpresoj që vjehrra mos ta lexojë", Bebe Rexha flet për marrëdhënien me të dashurin (FOTO LAJM) Bebe Rexha ndihet “me të vërtetë me fat” që ka në krah një person si Keyan Safyari. Prodhuesja e hitit ‘Baby I’m Jealous
E kërkon si kundërshtar në fushë, Koeman: Shpresoj që CR7 të jetë aty, për famën dhe etjen e tij për gol Emocionet e Champions League kanë filluar përsëri dhe gjithë vëmendja është kthyer te supersfida e mbrëmjes së nesërme m
Gjuajti me shishe drejt ministrit grek, Shpëtim Idrizi: Shpresoja ta zinte në kokë e të freskohej Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për gjestin e tij ditën e sotme ku gjuajti me shishe uji eskortën e ministrit të ja
Robin Krasniqi: Shpresoj të ndeshem edhe në Tiranë Boksieri Robin Krasniqi u bë i pari shqiptar kampion bote, pasi mposhti gjermanin Dominic Boesel mbrëmjen e 10 tetorit n
Suarez te Juventus? flet Chiellini Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, i njohur për atë zënkën e famshme me Luis Suarezin kur uruguaiani e kafshoi,
Ronaldo elozhe Kulusevskit: Ka një potencial të madh, shpresoj të bëjmë shumë gola Kristiano Ronaldo ka folur me superlativa për Dejan Kulusevskin pas ndeshjes kundër Suedisë. Portugezi foli për “TV4
Festimi i Berishës u kthye në çështje, menaxheri i njohur i jep mesazh Challandes: Shpresoj ta kesh kuptuar kush është Bernard Berisha shënoi golin e vetëm të Kosovës në mbrëmjen e djeshme, ku humbën me shifrat 1-2 kundër Greqisë. Një
Vinicius JR zbulon ëndrrat me Real Madridin Ka ëndrra të mëdha sulmuesi i Real Madrid, Vinicius Junior. Braziliani, protagonist me fanellën e Los Blancos, ka dës
Rrahmani flet për herë si napoletan: Shpresoj të shënoj Amir Rrahmani u bashkua me Napolin këtë verë pasi kaloi një sezon shumë të mirë me fanellën e Veronës. Në fakt, mbroj
Shpresojmë mos t'ju bien në dorë kurrë, dizanjet më të "çmendura" në botë (FOTO LAJM) Shpresojmë që kurrë mos të jeni fëlliqur në këtë mënyrë që kanë bërë dizanjerët që do të gjeni në këtë artikull. Janë
Reja mendon të zbarkojë në Shqipëri pas 15 gushtit Edi Reja shpreson që pas disa javësh të jetë më në fund në gjendje që të udhëtojë drejt Shqipërisë dhe t’i kthehet punës
"Shpresoj që bota ta shohë përsëri", ish-kreu i Ferrarit flet për gjendjen e Michael Schumacher Ish-kreu i Ferrarit, Jean Todt ka thënë se familja e Michael Schumacher janë duke punuar shfaqjen e parë publike të legj
Shpresojmë mos t'ju bien në dorë kurrë, dizanjet më të "çmendura" në botë (FOTO LAJM) Shpresojmë që kurrë mos të jeni fëlliqur në këtë mënyrë që kanë bërë dizanjerët që do të gjeni në këtë artikull. Janë
Osmani: Shpresoj që BE-ja do ta dëgjojë thirrjen tonë për heqjen e vizave Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani gjatë konferencës online të punimeve të Asamblesë Parlamentare të Procesit
Ademi: Shpresojmë që në shtator nxënësit të rikthehen në shkollë Ministri i Arsimit dhe Shkencës në Maqedonin e Veriut, Arbër Ademi, ka njoftuar se sot përfundon viti shkollor 2019/2020
"Tifozët në Itali mund të rikthehen në stadium pas 1 muaji" Ministria e Shëndetësisë në Itali shpreson të ketë tifozë në Serie A duke filluar nga muaji gusht apo shtator, por nuk p