999 rezultate për

shpresat

Shuhen shpresat për viza, parashikohet shtyrje deri në 2022 Presidencën e Këshillit të Bashkimit Evropian nga 1 janari 2021 do ta drejtojë Portugalia nga e cila nuk pritet ndonjë p
Shuhen shpresat për viza për Kosovën? Presidencën e Këshillit të Bashkimit Evropian nga 1 janari 2021 do ta drejtojë Portugalia nga e cila nuk pritet ndonjë p
Shuhen shpresat e tifozëve të Milanit, Ibrahimovic në listën e mungesave ndaj Juventusit Sfida e radhës për liderin momental të Seria A, AC Milanin është kampionit të Italisë, Juventusit. Por, në këtë ndesh
Alban Bushi infektohet me Covid-19, shpresat do të drejtohen nga ky trajner Lajm i keq për Shqipërinë U-21 në prag të dy ndeshjeve eliminatore të Europianit përballë Kosovës dhe Anglisë. Federat
Merkel bën deklaratën e fortë dhe shuan shpresat: Vaksinat nuk do të kenë efekt! Angela Merkel është shprehur e pashpresë për një mbarim të shpejtë të pandemisë së COVID-19. Duke u shprehur se tas
Rama i përgjigjet Metës: Do dështosh edhe më keq në 25 prill Kryeministri, Edi Rama ka reaguar pas akuzave të Presidentit Ilir Meta dhe opozitës për keqmenaxhimin e situatës së pand
Ronaldo pret tamponin negativ, rriten shpresat për sfidën me Barçën Një garë me kohën, por jo vetëm. Shanset për të parë Cristiano Ronaldon në fushë, në ndeshjen e ardhshme të Ligës së Kam
Ronaldo sërish pozitiv me Covid-19, shuhen shpresat për ndeshjen me Barcelonën Cristiano Ronaldo nuk do të jetë i gatshëm të luaj në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionë
Një neurolog shuan shpresat për shërimin e Schumacher: Ai është zgjuar, por nuk përgjigjet “Michael Schumacher është zgjuar, merr frymë, zemra e tij rreh, me siguri mund të ulet dhe të bëjë ndonjë hap me ndonjë
Spektakël i shpresave, përmbysin rezultatin ndaj Andorras (VIDEO) Shpresat ashtu si ndaj Austrisë, edhe ndaj Andorrës janë duke dhuruar spektël. Pas golit të miqve që në minutën e par
SHPRESAT/ Mbyllen 45 minutat e para, Andorra në avantazh minimal (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë në duelin që po zhvillohet në "Elbasan Arena" ndërmjet Shqipërisë dhe Andorrës së 21-vjeçarëv
"I humba gjithë shpresat", këngëtari i famshmëm rrëfen luftën e vështirë me COVID-19 (FOTO LAJM) Këngëtari i famshëm i muzikës, J Balvin, ka rrëfyer luftën e tij me Covid-19 në një shkrim të gjatë në rrjete sociale. E
Spektakolar Ronaldo, shënon golin e dytë dhe përmbys rezultatin (VIDEO) Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Lyon duke i rritur akoma më shumë shpresat për kualifikim. Është përs
Manchester United triumfon ndaj Crystal Palace dhe mban gjallë shpresat për Champions (VIDEO) Me dy gola të shënuar Manchester United ka mposhtur Crystal Palace (0-2) duke vazhduar garën për zonën Champions. Re
Kubo është supertalent, Mallorca mban shpresat gjallë (VIDEO) Mallorca ka fituar ndaj Levantes me rezultatin 2-0. Ekipi vendas mban shpresat për shpëtimin në La Liga, pavarësisht
Lazio - Milan, formacionet zyrtare: "Lacialët" kërkojnë të mbajnë gjallë shpresat për titull (FOTO LAJM) Lazio, skuadra që është në garë për titullin e kampionit, pret një kundërshtar mjaft të vëshitrë si Milan. Pas fitore
Formacionet zyrtare: Tottenham-West Ham, Mourinho mban gjallë shpresat për Champions (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Tottenham – West Ham. Skuadra e Jose Mourinhos kërkon fitoren për të m
Ka refuzuar 86 djem? Tayna sapo i preu shpresat atyre që e kan fiksim (FOTO LAJM) Ndonëse është një nga reperet më të komentuara në media, Tayna është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj
Verona e Kumbullës dhe Rrahmanit mposht Cagliarin, rritet shpresat për Evropën Hellas Verona ka treguar se ka ruajtur formën e mirë edhe gjatë kohës së pezullimit të Serie A, duke e mposhtur 2:1 Cagl
Rifillimi i La Liga-s, Zidane i ka shpresat te BHA Benzema, Hazard dhe Asensio – janë treshja nga e cila pret shumë Zidane. Që prej largimit të Cristiano Ronaldon, Real