999 rezultate për

shprehu

Ëndrra SHBA: 5 yjet që kanë shprehur hapur dëshirën që një ditë të transferohen në MLS Lionel Messi dhe Mesut Ozil së fundmi kanë treguar për dëshirën e tyre që të luajnë në MLS një ditë, pasi Shtetet e Bash
Dj Geek i shprehu publikisht dëshirën romantike dhe Dafina nuk ja bëri fjalën dysh (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmuan disa ditë më parë atë që të gjithë fansat po prisnin prej kohësh, ribashkimin e tyr
Shkon në 5 numri i viktimave pas trazirave në Kongres Ka shkuar në 5 numri i viktimave në SHBA si pasojë e protestave dy ditë më parë në Kongresin Amerikan. Raportohet se
Greqia shtrëngon masat, kryeministri paralajmëron grekët për COVID-19 “Disa aktivitete ekonomike nuk do të funksionojnë derisa të kemi vaksina”, kështu u shpreh kryeministri grek, Kyriakos M
Sikur të ndiente fundin: Dëshira e Maradonës që i shprehu shokut, familja nuk ia plotësoi Sikur të ndiente fundin e parakohshëm, Maradona ka diskutuar me miqtë vetëm pak ditë përpara tragjedisë që i ndodhi gjit
Tërmeti tragjik vendos paqe mes Turqisë e Greqisë, Athina vetëofrohet për ndihmë Tërmeti i fuqishëm që goditi sot Izmirin dhe ishullin grek të Samos, ka vënë paqen mes dy vendeve. Kryeministri Kyria
Oriola Marashi na hapi zemrën dhe shprehu fjalët më të ngrohta për personin e shtrenjtë! Modelja Oriola Marashi është tepër aktive në rrjete sociale dhe nuk ngurron të ndajë pa filtra detaje të shumta nga jeta
Ka shprehur gjithmonë dashurinë, Fifi zyrtarizon më në fund lidhjen (FOTO LAJM) Në të gjitha intervistat e saj apo publikimet në rrjetet sociale, Fifi nuk ka nguruar asnjëherë të shpreh se është marrë
Tha se u ndanë! Robert Berisha kapet mat me modelen që i shprehu publikisht dashurinë Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Rama i del në mbrojtje Thaçit: Nuk po gjej fjalët e duhura për të shprehur indinjatën time Pas akuzave të Prokurorisë Speciale ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kreut të PDK, Kadri Veseli ka reaguar
Kolegu i ka shprehur dashurinë, Fjoralba Ponari rrëfen reagimin epik (FOTO LAJM) Jo pak, por një pjesë e mirë e VIP-ave kanë zgjedhur ta kalojnë kohën e lirë në izlim duke zhvilluar "intervista" me pye
Vuçiç: Jemi gati të bashkëpunojmë me Prishtinën kundër koronavirusit Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, shprehu gatishmërinë e tij për bashkëpunim të plotë me autoritetet në Prishtinë
Norën apo Xhesin? Roberti sapo shprehu çdo gjë publikisht (VIDEO) Robert Berisha vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e tij personale. Së fundmi modelja Xhesi Kadi
Shprehu pëlqimin për Robertin, por çfarë thotë Lei tani që këngëtari e "refuzoi" publikisht (FOTO LAJM) Lei Kraja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në dhjetor të 2018-ës me deklaratën e saj se do të dëshironte të ishte e dashu
Shprehu hapur zhgënjimin, Elvana Gjata e djeg në New York (VIDEO) Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave e rrjeteve sociale ditët e fundit. Shumë u shprehën të pakënaqur që këngëtarja
5 vite së bashku: Almeda dhe Tolgahani zgjedhin mënyrën ideale për të shprehur dashurinë (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Ato
Dy gjigandët europianë "piketojnë" Zaniolon Sipas raportimeve nga Il Messaggero, PSG dhe Manchester United kanë shënjestruar Nicolò Zaniolon e Romës. Zaniolo ka
Rama zbulon lajmin e hidhur për kryebashkiakun: Ngushëllime! "Më vjen keq që kryetari i Bashkisë nuk është këtu me ne, për shkak të humbjes tragjike të vëllait." Kështu ka deklar
Ambasadori gjerman përshëndet në shqip (VIDEO) Letrat e tij kredenciale sapo janë pranuar nga Presidenti i Republikës Ilir Meta dhe Peter Zingraf do të jetë ambasadori
Stresi shprehu publikisht trishtimin pas ndarjes, tani rradha e Kejsit (FOTO LAJM) Ndarja e reperit Stresi nga bashkëshortja, Keisi, ka bërë bujë javët e fundit në media dhe është komentuar gjatë për shk