999 rezultate për

shprehin

Pas fejesës, Seldi dhe Mimoza shprehin pa frikë dashurinë (VIDEO) Në një kohë mjaft të shkurtër, Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra janë bërë çifti më i ri në showbiz-in shqiptar. Pas p
Ambasada e SHBA-ve në Shkup: Qytetarët të shprehin vullnetin e tyre Ambasada e SHBA-ve në Shkup me një njoftim për ditën e zgjedhjeve ju ka bërë thirrje votuesve që të shfrytëzojnë të drej
S'ka më barriera, Egla dhe dy partnerët e saj shprehin dashurinë në plazh Egla Harxhi është padyshm femra më mëndjehapur në Shqipëri. Ajo ka deklaruar haptas se se është biseksuale dhe se po
E pabesueshme, dy gazeta spanjolle shprehin "dashurinë" për Juven në finale Sonte në mbrëmje Real Madrid dhe Juventus do të kërkojnë të kurorëzohen ekipet më të mira në Evropë. Mediat spanjolle ka
Fotot e “çmendura” të dasmës (FOTO LAJM) Kjo është nga ato raste kur fotot e dasmës, ato që mbeten kujtim përgjithmonë shkojnë përtej çdo lloj sakrifice.Një foto
Homazhe për ish-zv.ministrin Baraj, Çako e Ceka shprehin ngushëllimet Sot në Tiranë po zhvillohen homazhet mortore në nderim të ish - Zv.ministrit të Brendshëm Sokol Baraj. Drejtori i Për
Humbja e jetës së Dritëro Agollit, Nishani, Meta dhe Veliaj shprehin ngushëllimet Ditën e djeshme humb i jetën një ndër figurat më të shtrejta të letërsisë dhe letrave shqipe. Figura të ndryshme të p
Ndalimi i myslimanëve nga Trump, ja si e shprehin zemërimin artistët nga e gjithë bota (FOTO LAJM) Urdhri ekzekutiv i Presidentit Trump për ndalimin e hyrjes së refugjatëve nga 7 shtete me shumicë myslimane ka ngjallur
Dy deputetët e “kriminalizuar” shprehin habi: Akuzat janë qesharake, s'na kap ligji Prokuroria e Përgjithshme bëri me dije gjatë mesditës se do t’i kërkojë KQZ-së në zbatim të ligjit “Për garantimin e int
Avioni i shndërruar në bibliotekë Bashkia e qytetit Çankiri në Turqi shndërron në bibliotekë një avion të llojit Airbus A 300 që ka përfunduar fluturimin
Facebook së shpejti me butona të rinj Facebooku së shpejti sjell risinë më të re për të gjithë përdoruesit e tij. Ai do të instalojë butona të tjerë në status
Votohet Komisioni për "bombat", deputetët shprehin dyshimet e tyre Kuvendi i Republikës së Maqedonisë në seancën e sotme parlamentare ka votuar me 81 vota pro dhe 2 kundëranketues për për
Si të ndalojmë së ngrëni thonjtë Shumë persona në botë priret që të hanë thonjtë që sipas psikologëve, kjo është në bazë nervore dhe përdoret për të larg
Bushati-Kotzias shprehin vullnetin për zgjidhjen e problemeve të përbashkëta Në deklaratën e përbashkët për media, Bushati dhe Kotzias shprehën vullnetin për zgjidhjen e problemeve të përbashkëta.
Portretet që shprehin qëndrimin kundër, ndaj shërbimit ushtarak (FOTO LAJM) Lituania është shteti që ka kthyer shërbimin e detyrueshëm ushtarak për herë të parë pas vitit 2008 për shkak të aktivit
Larg thonjëve të gjatë (FOTO LAJM) Thonjtë e shkurtër dhe shumëngjyrësh duket se janë moda e këtij viti. Nëse më parë thonjtë e gjatë ishin në trend, këtë
Ja kështu shprehet dashuria për liderin (VIDEO) Filmi "The Interview" ka risjellë në vëmendje diktatorin e Koresë së Veriut, Kim Jong. Mes tyre, këto ditë spikat vid
I fshihen paparacëve, shprehin ndjenjat gjatë koncertit (FOTO LAJM) Prej kohësh ata janë munduar që ti qëndrojnë larg vëmëndjes së shtypit rozë, por duket se çdo përpjekje e tyre ka qënë e
Kinezët shprehin interes për autostradën që lidh Shqipërinë me Maqedoninë Në vijim të vizitës së tij në Kinë, kryeministri Edi Rama është takuar sot me homologun e tij kinez Li Keqiang i cili ës
Biznesmenet turq shprehin interes per investime ne Maqedoni Pasnesër në Shkup do të vijnë kompani turke për tu takuar me biznesmenë të Maqedonisë, për vendosje të kontakteve të biz