999 rezultate për

shprehen

Frika ndaj koronavirusit, farmacitë në Shqipëri nuk kanë maska Mungesa është konfirmuar nga vetë farmacistët, të cilët jashtë kamerave shprehen se vakumi është krijuar që prej kohës k
U rikthyen me protesta, 3 pikat që kërkojnë studentët Studentët e Universitetit të Tiranës qe protestuan para Kampusit Universitar, duke kërkuar zbatimin e Paktit të Universi
MC Kresha baba: Erzina konfirmon shtatzëninë (FOTO LAJM) MC Kresha i dha fund beqarisë me partneren e tij Erzina, në një ceremoni private me miq e të afërm në Prishtinë! Nga
Rriten çmimet në prag festash, pensionistët: Të papërballueshme (VIDEO) Qytetarët e Tiranës ditët e fundit kanë shpenzuar më shumë lekë për blerjen e të njëtave produkte të shportës. Nga një v
Haradinaj shmang komentet për vendimin e dorëheqjes Dy ditë pasi vendosi të largohej pa kthim nga kryeministri i qeverisë, Ramush Haradinaj, është shfaqur sërish për publik
Nëna me dy vajzat gjendet e pajetë në apartament, dyshohet se ndërruan jetë nga uria Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Vienë të Austrisë, ku një grua së bashku me dy vjazat e saj janë gjetu
SONDAZHI/ Rama apo Berisha, kush duhet burgosur i pari? Shprehen 4 800 shqiptarë (FOTO LAJM) SPAK dhe BKH pritet që të fillojnë punën gjatë verës së këtij viti pas stabilizimit të institucioneve të tjera të Reform
Spërkatja me bojë e Ramës ishte TURP! Shprehen 2 500 shqiptarë (FOTO LAJM) Shqiptarët u bënë dëshmitarë të një sulmi me bojë të deputetit Edi Paloka ndaj kryeministrit Rama dje në Kuvend, pasi ky
Ngircë në Qafën e Llogarasë, asnjë borëpastruese në terren Bora dhe moti i ftohtë kanë sjellë probleme në disa akse kryesore të vendit, ndërsa një nga pikat më problematike është
Studentët paralajmërojnë Ramën: Kryeministri do të ketë një surprizë nesër Studentët Arlind Hoxha dhe Armando Xhoxha deklaruan se do të vjojnë të protestojën për realizimin e 8-të pikave të tyre
E fejuara e Delle Allit, kërkon ndihmë për flokët bjonde apo Brune? (FOTO LAJM) E fejuara e sulmuesit të Tottenhamit Delle Alli ka ndarë një dilemë me ndjekist e saj. Duhet të ndryshojë pamje, për t’u
Kundër shembjes së banesave, banorët vijojnë protestat në Astir (VIDEO) Vendimi për shembjen e banesave, ka ngritur në këmbë shumë nga banorët në Astir. Ata kanë bërë të njëjtën gjë edhe di
"Jo 100 kg!", banorët e Hasit tregojnë sasinë rekord të heroinës Jemi të shokuar nga ajo që po ndodh që prej dy ditësh në fshatin tonë. Burra, gra, fëmijë kanë mbet’ pa gojë. Pasditen e
Gjysma Tiranës pa ujë, por UKT bën sikur investon Një pjesë e pallateve në zonën e "Kodrës së Diellit" në Tiranë kanë që prej ditës së djeshme pa ujë. Banorët shprehen se
Sondazhi, bullgarët shprehen nëse pranojnë ndryshimin e emrit Sipas rezultateve të hulumtimit, 70 për qind e bullgarëve kanë dëgjuar për negociatat mes Maqedonisë dhe Greqisë për emr
450 euro për biletë, anulohet fluturimi në Rinas Rreth 200 pasagjerë janë bllokuar në aeroportin ‘Nënë Tereza’ në Rinas. Shkak është bërë anulimi i fluturimit të linjës
Aktorja nxjerr gjoksin, fansat e kritikojnë (FOTO LAJM) Linda Jarani është aktore që u bë tejet e famshme në saje të rolit të shkodranes në serialin “O Sa Mirë”. Ka kohë që nuk
Banorët e pallatit në Gjirokastër: S’janë marrë masa Banorët e pallatit 8 katësh që rrezikoi shembjen tek "Kodra e Shtufit" si pasojë e shirave dhe rrëshqitjeve të dheut ank
Lojtarët e Kombëtares optimistë për shortin, ja si shprehen pas hedhjes së tij Shorti në Lozanë nuk e ka ulur optimizmin në radhët e kuqezinjve. Disa prej protagonistëve kryesorë të skuadrës, duke ni
Një postim në Facebook i shkatërroi jetën kësaj familjeje Një çifti i ri, Becky Szenk dhe Mark Higgins, vendosën që të zhvendoseshin diku tjetër, ndaj dhe gruaja vendosi që të kë