999 rezultate për

shpk

10 viktima dhe mbi 700 raste të reja me koronavirus në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se në 24 orët e fundit 10 persona kanë vdekur dhe janë kon
Rekord rastesh të reja me COVID-19, IKSHPK: Po shtohet rreziku për vatra të reja Instituti Kombëtarë i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka deklaruar për mediat se rritja e numrit të rasteve ësh
Mbi 15 apartamente, Klement Balilit i zbrazen pasuritë Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në përcaktimet e ligjit nr.10192 datë 03.12.20
Dy viktima dhe 61 raste të reja, si ndryshuan shifrat e COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë vdekur dy persona s
269 viktima, si ka ndryshuar bilanci i COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive me koronavirus është 9.274 nga 38.3
IKSHPK apel të moshuarve: Rrini në shtëpi Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik u ka bërë apel të moshuarve të rrinë në shtëpi në këtë situatë kur vendi po përbal
Hoti nuk u vetizolua pasi bëri testin për koronavirus, IKSHPK-ja i del në mbrojtje Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka reaguar pasi kryeministri, Avdullah Hoti, ka rezultuar
Pesë viktima dhe mbi 100 raste të reja, shifrat e fundit të koronavirusit në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se të shtunën janë testuar gjithsej 489 mostra
IKSHPK-ja me apel për qytetarët: Virusi është kudo Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), u ka bërë apel qytetarëve që të bartin maska. Institut
Mbi 100 raste të reja me koronavirus në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka njoftuar se sot janë konfirmuar 113 raste të reja me koronavirus,
Edhe 79 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen 71 pacientë të tjerë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 79 raste të reja me ko
Bilanci: Shkon në 42 numri i viktimave, si paraqitet situata e COVID 19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga koronav
75 raste të reja me koronavirus në Kosovë në 24 orët e fundit Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 75 raste të reja me ko
Rritja e ndjeshme e numrit të infektimeve, IKSHPK apel qytetarëve Pas shënimit të 141 rasteve me COVID-19 mbrëmë, IKSHPK ka dalë me një apel për qytetarët e Kosovës. Sipas IKSHPK-së,
36 raste të reja me koronavirus në Kosovë Sot më 06 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 2
Konfirmohen edhe 11 raste të reja me koronavirus në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar 11 raste të reja me koronav
Edhe gjashtë raste me koronavirus në Kosovë Edhe gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar sot në Kosovë. IKSHP me anë të një komunikate për media po ashtu ka
LVV ironizon Thaçin: Sot po na flet për respektim të masave të IKSHPK-së Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas deklaratës së presidentit të vendit, Hashim Thaçi i cili tha se Kurti dhe grupi i ti
KOSOVË/ Edhe 21 raste të reja me koronavirus, ja sa janë shëruar Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me ko
24 raste të reja me COVID-19 e 14 të shëruar, shkon në 919 numri i të infektuarve në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se sot janë konfirmuar 24 raste të reja me C