999 rezultate për

shpjegime

18 shpjegime pse dy njerëz vënë kurorë pa dashuri Ka plot martesa që kanë ndodhur, pa qenë ndjenja në mes. Martesa është bashkëjetesa ligjore, e cila mbështetet në bar
Publikoi foton pa Photoshop, Sara e Ledrit detyrohet t'i jap shpjegime ndjekësve (FOTO LAJM) Fotoja e fundit nga Sara Hoxha në rrjetet sociale, ka ngjallur mjaft diskutime dhe kjo ka bërë që ajo t’i shpjegojë të g
Çfarë ndodhi? Hajdari largohet nga mbledhja e Këshillit Politik pa dhënë shpjegime Përfaqësuesja e opozitës parlamentare, Rudina hajdari është larguar nga mbledhja e Këshillit Politik. Deputetja Hajda
Flet avokati i Mikel Alias: Ai është viktimë, do merrni shpjegime për të gjitha Ditën e djeshmë Mikel Gjovalin Alia u vetëdorëzua në polici, pasi ishte shpallur në kërkim si bashkëpuntor për eliminimi
Sulltani hoqi dorë nga froni për "mbretëreshën e bukurisë" por e la pa shpjegime, ajo poston videon Ka kaluar të paktën një vit, që Sulltani i Kelantanit, Muhamed V mori vendimin e madh dhe kundër rregullave për t’u mart
Shkenca jep shpjegime se pse ne kemi nevojë të flemë në errësirë të plotë Dhomat e sotme të gjumit duhet ta pranojmë që mbushen shpesh nga drita të vogla të pajisjeve elektronike, nga monitorët
Plas te Juve, Ronaldo kapet me Sarrin (VIDEO) Cristiano Ronaldo filloi sezonin me Juventusin duke shënuar gol ndaj Tottenham, por bardhezinjtë u mundën në fund me një
"Nuk janë korrekte", KQZ kërkesë Kuvendit për mandatet e djegura Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i është drejtuar me një kërkesë Kuvendit që të bëjë specifikimet për vakancat e lëna nga
Deputeti i PD-së mbërrin te Krimet e Rënda, për çfarë do japë shpjegime Salianji Deputeti i PD, Ervin Salianji, ka mbërritur pak çaste më parë, rreth , në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Kjo pasi a
Hong Kong, i refuzohet viza e punës redaktorit të Financial Times Autoritetet në Hong Kong refuzuan rinovimin e vizës së punës për Victor Mallet, redaktorin për Azinë të gazetës Financia
Hitleri rindez "luftën" në Holandë Libri i Hitlerit, “Lufta ime”, është një prej më të shiturve në Holandë. Pasi ka qenë i ndaluar për 70 vite me radhë, nj
Klopp jep shpjegime: Për këtë arsye e zëvendësova Shaqirin Xherdan Shaqiri herën e fundit që u aktivizua me Liverpool i ka habitur të gjithë më parqitjen e tij. Ai ishte preta
Pesë shpjegime mbi krizën SHBA-Turqi: Çfarë po luan Erdogani? Pak muaj më parë, marrëdhëniet mes Uashingtonit dhe Ankarasë i ngjanin qetësisë që i paraprin një stuhie. Shkak isht
Presidenti Putin kërkon shpjegime, mbledh skuadrën pas humbjes Rusia bëri një lojë të bukur mbrëmjen e djeshme kundër Kroacisë, megjithëse u ndalën nga penalltitë dhe i dhanë lamtumir
Shumë pak i dinë, shpjegimet për detajet e vogla në tastierën tuaj Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Shi
Albin Kurti jep dy shpjegime për vrasjen e Ivanoviçit në mediat boshnjake Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një intervistë për agjencinë e lajmeve nga Bosnja 'Patria', ka folur për
Meta i dërgon letër faljeje Trump: Do kërkoj shpjegime për votimin e djeshëm Vota e djeshme e Shqipwrisw nw OKB, në favor të rezolutës që hedh poshtë vendimin amerikan për të njohur Jeruzalemin si
Betimi i gjyqtarëve të veriut, deputetët kërkojnë shpjegime Marrëveshja e Drejtësisë, e arritur në Bruksel më 10 shkurt 2015 duket se shkaktuar shumë polemika. Përveç për Marrëv
Disa nga shpjegimet kryesore për endrrat Kalojmë më shumë se 5 vjet të jetës sonë duke ëndërruar. Shpesh ëndrrat janë motiv shqetësimi e trazimi, mund të jenë
A u fsheh arrestimi i Sotës me patentat e Tahirit dhe 836 mijë euro? Policia jep shpjegime Policia e Shtetit ke reaguar në lidhje me akuzat e opozitës për fshehjen e arrestimit të Orest Sotës disa ditë më parë n