999 rezultate për

shpirtin

20 foto kafshësh që do u qetësojnë shpirtin (FOTO LAJM) Me padyshim që përkëdhelja e kafshëve të qetëson shpirtin dhe largon stresin. Shumë njerëz mbajnë kafsë shtëpiake si
Ish-deputetja e Bashës: Në këtë datë do t'ia marrim shpirtin Edi Ramës Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi ishte sot në Korçë ku u takua me gratë dhe vajzat atje. Vokshi ftoi ato të bashko
Allegri: Kemi luajtur me shpirtin e duhur sonte Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka vlerësuar paraqitjen e bërë nga skuadra e tij në ndeshjen e fituar 3-0 kun
"Pusho në paqe Engjëll i vogël", e gjithë bota lutet për shpirtin e Julenit 2-vjeçar Pas 13 ditëve kërkimi, minatorët ditën e djeshme arritën të gjenin trupin e Julenit 2 vjeçar, por fatëkeqësiht pa shenja
"Më këpute shpirtin", aktori i njohur humb njeriun e shtrenjtë Aktori i njohur i “Portokalli”, Marin Orhanasi ka njoftuar në një postim në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të xhaxhait
Laert Vasili përplaset ashpër me studentët në emision, dridhet nga inati (VIDEO) Aktori dhe regjisori Laert Vasili, ditën e djeshme është përplasur ashpër me studentët në emisionin “360 gradë”. "Sh
Kjo grua ta merr shpirtin nëse të kërcen sipër, e pëson i dashuri Një 44-vjeçare nga Pensilvania, që peshon rreth 136 kg, i ka marrë jetën të dashurit të saj duke i hipur sipër. Windi
Këto pamje të kënaqin shpirtin, Kosova feston me këngë fitoren (VIDEO) Të fitosh një herë me një rezultat të thellë mund të jetë rastësi, por 9 gola në 2 ndeshje nuk mund të rezultojë kurrë s
Ronaldo u merr “shpirtin” punonjësve privat Shum kush mund ta ketë ëndërruar që të jetë pjesë e stafit të Cristiano Ronaldo-s, por kjo nuk do të thotë se do të jetë
McGregor kërcënon Khabib: Zoti ruajtë shpirtin tënd Pritja e madhe mbaroi. Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov janë takuar për herë të parë mes tyre, në konferencën për
Gruaja 20 vjet më e re ‘i merr shpirtin’ burrit, urdhri i mbrojtjes ‘shpëton’ 77-vjeçarin Rasteve të dhunës në familje, ku më të shpeshta janë ato të burrave ndaj bashkëshorteve të tyre, nuk i mungojnë edhe të
Thirrja vajtuese për çiftin e vrarë në Shkodër: Ju kërkon djali (FOTO LAJM) Vrasja mafioze e ish-policit dhe bashkëshortes së tij me 25-26 plumba vazhdon të tronditësë familjarët dhe miqtë e vikti
Formacionet e mundshme, Franca premton spektakël, Kroacia lë shpirtin në fushë Vetëm pak orë na ndajnë nga finalja e shumë pritur e Botërorit, ku në stadiumin “Luzhniki” të Moskës Franca do të përbal
Habit trajneri i Anglisë: Është thjeshtë një ndeshje që do e fitojmë Anglia do të përballet mbrëmjen e sotme në "Luzhniki Stadium" me Kroacinë për të vendosur se cila nga këta të dyja merit
Demokrati i famshën sulmon Majlinda Bregun: Ia ke shitur shpirtin dreqit Deputeti i Partisë Demokratike Myslym Murrizi me tone të ashpra ka sulmuar ish-ministren demopkrate Majlinda Bregu. K
Rama sherr me komentuesit: Unë po le shpirtin duke blerë ilaçe! Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme udhëtoi drejt Durrësit ku zhvilloi disa takime. Këto takime, Rama i pasqyroi s
31-vjeçari para krimit: Të desha më shumë se veten, por s'të mjaftoi Krimi i dyfishtë i ndodhur ditën e sotme në Tiranë me dy viktima ka tronditur thellë familjet shqiptare. Një dashuri
Fabregas: Duhet të tregojmë shpirtin tonë luftarak kundër Unitedit Cesc Faregas i ka kërkuar Chelseat që të zgjohen dhe t’ia marrin FA Cup Manchester United të shtunën në finale. Blutë
Valverde komplimente Romës për shpirtin e treguar, pranon dhe fajet e eleminimit Ernesto Valverde për elemeinimin e Barcelonës cilëson fajtor zgjedhjet e tij. Ai pranon që të marrë të gjitha përgjegjës
Messi iu plas "shpirtin" madrilenëve, u stërvitet në tokën e bekuar (VIDEO) Argjentinasi Messi ka vendosur për të lënë pas dhimbjet musulore dhe të stërviten në qendrën stërvitore ‘Valdebebas’ që