999 rezultate për

shpirti

Flet e mbijetuara e përdhunimeve në Kosovë: Nuk është e lehtë të ndash dhimbjen e shpirtit që thyen zemrat E mbijetuara e dhunës seksuale e luftës në Kosovë, Shyhrete Tahiri Sylejmani, ka dorëzuar kallëzimi penal në Prokurorinë
Donte t'i nxirrte djallin nga shpirti, babai i merr jetën me ujë të valuar djalit 6 vjeç Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Arizona. Një baba akuzohet se vrau djalin e tij 6-vjeç, pasi i dha të pinte u
Zbuloni arsyet përse shenja e kundërt në astrologji është shpirti juaj binjak Të kundërtat tërheqin,të paktën kështu thuhet e besohet gjerësisht. Ashtu siç mund ta merrni me mend, nuk është gjithmon
"Sidomos dje na këpute shpirtin!", Hajdari ironizon Kryemadhin (FOTO LAJM) Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar një status në rrjetet sociale ku ka ironizuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi
Shpirti Luanës e di ç'ka hequr, të qeshim apo të qajmë me prapaskenat e klipit? (VIDEO) Luana Vjollca për ditëlindjen e saj të 28-të kishte përgatitur një surprizë vërtet speciale për fansat. Këngëtarja pu
Mami mos vdis, mami..! Tmerr në Turqi, burri ther gruan në sytë e vajzës lutjet e saj të këpusin shpirtin (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur dy ditë më parë në Turqi duke tronditur të gjithë opinionin publik. Burri theri is
"Shpirti po më digjet", Stresi bën përsëri publike vuajtjen pas ndarjes (VIDEO) Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas ndarjes nga bashkëshortja Keisi e cila pak ditë më parë u largua nga
Shqiptarëve nuk u ndahet shpirti nga kanabisi, gjelbërojnë dhe Greqinë Policia greke ka vënë në pranga këtë të martë 5 shtetas shqiptarë, të cilët ishin përfshirë në kultivimin e një sasie të
20 foto kafshësh që do u qetësojnë shpirtin (FOTO LAJM) Me padyshim që përkëdhelja e kafshëve të qetëson shpirtin dhe largon stresin. Shumë njerëz mbajnë kafsë shtëpiake si
Ish-deputetja e Bashës: Në këtë datë do t'ia marrim shpirtin Edi Ramës Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi ishte sot në Korçë ku u takua me gratë dhe vajzat atje. Vokshi ftoi ato të bashko
Sadiku: Plani ishte të isha titullar, na mungon shpirti i grupit Pas ndeshjes në një prononcim për RTSH, sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku është shprehur se plani ishte që ai të nis
Allegri: Kemi luajtur me shpirtin e duhur sonte Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka vlerësuar paraqitjen e bërë nga skuadra e tij në ndeshjen e fituar 3-0 kun
Shehi pas ndeshjes me Teutën: Më ngroh shpirti i skudadrës Trejneri i Skëndërbeut, Orges Shehi në prononcimin pas ndeshjes për Super Sport u shpreh i kënaqur me skuadrën, shkruan
Alketa Vejsiu, bëmë baba të të ngjajë Moderatorja shumë e dashur për publikun, ka treguar edhe një tjetër talent kahas moderimit ,shkruan Albeu.com Siç e
Shqiptarët ëndërrojnë Amerikën pa ditur çmimin! Flet emigrantja e kthyer pas 20 vitesh Nga Aneta Mihali Xhiku Pas 20 vjet emigrimi, diç kam mësuar për dhimbjet e shpirtit nga vetmia dhe çrrënjosja.
"Pusho në paqe Engjëll i vogël", e gjithë bota lutet për shpirtin e Julenit 2-vjeçar Pas 13 ditëve kërkimi, minatorët ditën e djeshme arritën të gjenin trupin e Julenit 2 vjeçar, por fatëkeqësiht pa shenja
"Më këpute shpirtin", aktori i njohur humb njeriun e shtrenjtë Aktori i njohur i “Portokalli”, Marin Orhanasi ka njoftuar në një postim në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të xhaxhait
Laert Vasili përplaset ashpër me studentët në emision, dridhet nga inati (VIDEO) Aktori dhe regjisori Laert Vasili, ditën e djeshme është përplasur ashpër me studentët në emisionin “360 gradë”. "Sh
Kjo grua ta merr shpirtin nëse të kërcen sipër, e pëson i dashuri Një 44-vjeçare nga Pensilvania, që peshon rreth 136 kg, i ka marrë jetën të dashurit të saj duke i hipur sipër. Windi
Këto pamje të kënaqin shpirtin, Kosova feston me këngë fitoren (VIDEO) Të fitosh një herë me një rezultat të thellë mund të jetë rastësi, por 9 gola në 2 ndeshje nuk mund të rezultojë kurrë s