999 rezultate për

shpirt

Rama e thotë hapur: Nuk jam arrogant, jam pasionant! Kryeministri Edi Rama mendon se qytetarët gabojnë kur e shohin atë si arrogant. Gjatë një interviste për emisionin "R
Dita e nëserme: 11/11, mund të jetë dita juaj më me fat e muajit, madje dhe e vitit Falë numerologjisë së fuqishme të 11/11, kjo e mërkurë vendosi të jetë një nga ditët më me fat të muajit dhe ndoshta të
Fjalët e fundit që Devole i tha infermierit: Çfarë dreq virusi paska qenë ky që po më merr shpirtin Infermieri që punon në spitalin Infektiv Korab Gjana ka treguar momentet e fundit të aktorit të njohur të humorit Koço D
Urrehen me shpirt! Shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot njëra tjetrën Dashi ''urren'' Akrepin Dashi i urren ata që nuk janë të thjeshtë, spontan dhe të drejtpërdrejtë, siç janë njerëzit e
Dojna Mema ndan kujtimin më të bukur nga babai i saj i ndjerë (FOTO LAJM) Babai i Dojna Memës humbi jetën 11 muaj më parë, duke lënë pas një dhimbje të thellë tek të gjithë familjarët e tij.
Ardit Gjebrea humb njeriun e dashur: Në paqe shpirti yt! Moderatori dhe këngëtari i njohur Ardit Gjebrea ka humbur xhaxhain e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai në Instagram
Shevchenko motivon Milanin: Kemi shpirtin e duhur për tu bërë kampionn Skuadra italiane AC Milan ka filluar sezonin 2020/21 për mrekulli në Serie A. "Rosonerët" janë liderë me 16 pikë nga
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
4 fakte për ta parë me sy tjetër Halloween-in Pavarësisht situatës së këtij viti dhe distancimit social, Halloween-i ka filluar të ndihet, të paktën virtualisht. Çdo
Halloween pas dere, a e dini se çfarë simbolizon kjo festë? Emri i Halloween është interpretimi modern i All Hollows’ Eve të Irlandës, apo Dita e të gjithë Shenjtorëve. Kjo festë t
"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga
"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga
La pas katër fëmijë, vëllai i Vilsonit përlot rrjetin: Na këputët shpirtin Familja e Vilson Çutaj ka hapur dyert e mortit, pasi sot do të përcjellin të birin në banesën e fundit. Në një status
Suarez: Messi ka vuajtur si unë, më vranë shpirtërisht Luis Suarez ende e vuan mënyrë se si e larguan nga Barcelona, pasi shënoi 195 gola dhe fitoi 13 trofe me “blaugranat”. T
Halloween është pas dere, por a e dini se çfarë simbolizon kjo festë? Emri i Halloween është interpretimi modern i All Hollows’ Eve të Irlandës, apo Dita e të gjithë Shenjtorëve. Kjo festë t
Ndahet nga jeta babai i deputetit kosovar, i vëllai: Kjo ikje më këputi shpirtin Deputeti i LDK-së, Arben Gashi ka humbur sot babain i tij. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vëllai, Flamur Gashi në nj
12 shenja që tregon se shpirti juaj është i lodhur, jo trupi Kur njerëzit ndihen të rraskapitur, instinkti i tyre i parë është të kontrollojnë shëndetin e tyre. Sidoqoftë, shkaku i
Zgjidh një kavanoz magjik dhe zbulo sekretin që fsheh shpirti yt Zgjidhni një kavanoz magjik dhe zbuloni sekretin e fshehur në shpirtin tuaj28 / 01/2020 - Një mundësi e thjeshtë dhe efi
Zgjidh një kavanoz magjik dhe zbulo sekretin që fsheh shpirti yt Një mundësi e thjeshtë dhe efikase për të mësuar diçka më shumë për veten dhe shpirtin tuaj. Një test personaliteti që m