999 rezultate për

shpirt

"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga
"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga
La pas katër fëmijë, vëllai i Vilsonit përlot rrjetin: Na këputët shpirtin Familja e Vilson Çutaj ka hapur dyert e mortit, pasi sot do të përcjellin të birin në banesën e fundit. Në një status
Suarez: Messi ka vuajtur si unë, më vranë shpirtërisht Luis Suarez ende e vuan mënyrë se si e larguan nga Barcelona, pasi shënoi 195 gola dhe fitoi 13 trofe me “blaugranat”. T
Halloween është pas dere, por a e dini se çfarë simbolizon kjo festë? Emri i Halloween është interpretimi modern i All Hollows’ Eve të Irlandës, apo Dita e të gjithë Shenjtorëve. Kjo festë t
Ndahet nga jeta babai i deputetit kosovar, i vëllai: Kjo ikje më këputi shpirtin Deputeti i LDK-së, Arben Gashi ka humbur sot babain i tij. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vëllai, Flamur Gashi në nj
12 shenja që tregon se shpirti juaj është i lodhur, jo trupi Kur njerëzit ndihen të rraskapitur, instinkti i tyre i parë është të kontrollojnë shëndetin e tyre. Sidoqoftë, shkaku i
Zgjidh një kavanoz magjik dhe zbulo sekretin që fsheh shpirti yt Zgjidhni një kavanoz magjik dhe zbuloni sekretin e fshehur në shpirtin tuaj28 / 01/2020 - Një mundësi e thjeshtë dhe efi
Zgjidh një kavanoz magjik dhe zbulo sekretin që fsheh shpirti yt Një mundësi e thjeshtë dhe efikase për të mësuar diçka më shumë për veten dhe shpirtin tuaj. Një test personaliteti që m
E vërteta e videos ku Cardi B shfaqet duke dëgjuar këngën shqiptare (VIDEO) Ditën e sotme i gjithë rrjeti po zien nga lajmet se Cardi B në një video live në Instagram ka dëgjuar këngën “Të ka lali
I erdhi shpirti në majë të hundës, gruaja vret burrin që i vinte përnatë tapë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi. MWsohet se një grua 39 vjeçare në Rusi do të gjykohet për një vepër kriminale
Ilaç për shpirtin, pse duhet t'i mbani sa më afër këto 6 shenja të horoskopit Ndoshta shumë persona nuk i besojnë astrologjisë, por muaji i lindjes dhe data tregon shumë për ju. Personat që u përkas
Të këput shpirtin: Fëmijët i sollën lule për ditëlindje, gruaja vdes në Infektiv Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën 4 persona si pasojë e Covid-19 mes tyre edhe një 49-vjeçare për të cilën Ministrja Oger
11 shenja që ju ndihmojnë të njihni shpirtin tuaj binjak Ka shumë teori që përcaktojnë kuptimin e një shpirti binjak, por ekziston teoria e ndarjes së energjisë në dy gjysma dh
Edi Rama: Srebrenica, tragjedi që rëndon shpirtin tonë, mosndëshkimi nuk është opsion! Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar në cilësinë e Kryetarit të OSBE-së ditën e sotme për masakrën e Srebrenic
"Shpirti plot", Jonida Vokshi publikon foton e parë me të bijën (FOTO LAJM) Me datë 18 Qershor, Jonida dhe Besniku u bënë prindër për herë të parë. Jonida solli në jetë vogëlushen Emi, emrin e buk
"Më thave shpirtin", Rudina Dembacaj humb babain (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka ndarë në Instagram lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babit të saj. I ati i aktores është nda
"Ilaçi i shpirtit", Rudina Dembacaj zbulon pa kë person nuk reziston dot (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj publikon gjatë gjithë kohës momente të ndryshme me të voglën e saj, Viktoria e cila është dashuria më e
E kërkon burrin kollovar, Margaret mesa duket e gjeti "shpirtin binjak" (FOTO LAJM) Takimi i kësaj jave i Margaret ishte me Rexhepin dhe mesa duket çdo gjë ka shkuar më së miri. Në takim, dyshja po dis
Rakip Suli i thur lavde pa kursim Ramën: Falendërim shpirtëror, as 1 mijë vjet nuk do ndodhte! Kreu i qeverisë Edi Rama ka zhvilluar sot një takim online me kreun e Bashkisë së Kamzës Rakip Suli, dhe me ministrin e