999 rezultate për

shpifje

U dënua për shpifje, reagon Vokshi: Veliaj dhe Rama nuk më ndalin, do ta zhbëj atë vendim Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka reaguar pasi u dënua për shpifje nga ana e Gjykatës, duke e detyruar që ti paguaj
Veliaj fiton gjyqin, dënohet për shpifje Albana Vokshi Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka fituar gjyqin që kishte për shpifje me ish-deputeten e PD-së Albana Vokshi. Kjo
"Pjesë e bandës siçiliane", Babani i përgjigjet dokumenteve të demokratëve Kryebashkiaku i Vaut te Dejes, Mark Babani reagoi sot pas akuzave tw demokratwve, sipas tw cilwve ai ka qenw pjesw e njw
"Qeveria duhet ta mbrojë lirinë e shtypit", OSBE tjetër reagim mbi paketën anti-shpifje OSBE-ja i ka bërë thirrje qeverisë shqiptare të rishikojë paketën ligjore për shtypin në Shqipëri, për shkak të kufizime
Dëshmoi para prokurorëve belg, Balla: Kujtesë Bashës të paguajë gjobën për shpifje Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar pasi Basha dëshmoi so
Përfaqësuesi i OSBE-së letër kryeministrit Rama: Rishiko paktën antishpifje Për paketën anti-shpifje OSBE i ka dërguar një letër kryeministrit Edi Rama. Mësohet se OSBE-ODIHR i ka dërguar një letë
Paketa anti-shpifje, flet gazetari: Rama synon t’u mbyllë gojën kritikëve, ka mentalitet nazist Neritan Sejamini, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku u diskutua paketa anti-shpifje e propozuar nga qeveria, ka
Si i mbyll gojën medias paketa anti-shpifje Projektligji për Shpifjen që kaloi të mërkurën në Këshillin e Ministrave, nuk mund të ishte veçse një akt hakmarrjeje nd
"Paketa anti-shpifje", Zëri Amerikës "shuplakë" Ramës: Qeveria kopjon ligje nga vende si Rusia Qarqet mediatike shqiptare shprehën sot shqetësimin e tyre mbi miratimin pa transparencë nga qeveria të një grupi ndrysh
Qeveria miraton paketën anti-shpifje, si do të veprohet me median online Është miratuar sot në Këshillin e Ministrave drafti që synon të formalizojë dhe rregullojë mediat online, e njohur ndrys
"Po armatos militantët në Dibër", Policia reagon ndaj deklaratave të Gjunkshit: Janë shpifje Policia e Shtetit, ka reaguar pas deklaratave të ish-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi, se policia po armatos militant
Daçiç vazhdon me shpifje, akuzon Kosovën se ka bërë gjenocid ndaj serbëve Ivica Daçiç, Ministri i Jashtëm i Serbisë sot ka folur në Këshillin e Sigurimit. Daçiq ka thënë se në 7 muajt e parë
"Kam pasur presione", Agron Tufa padit Brahon e tre të tjerë për shpifje dhe fyerje Kreu i Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa ka paditur në Gjykatën e Tiranës disa per
Luftë në familje, Wanda Nara padit për shpifje motrën e Icardit (FOTO LAJM) Ka plasur sherri në familjen Icardi. Wanda Nara ka vendosur të veprojë ligjërisht duke e paditur motrën e Icardit Ivanën
U tha se është kundër Pavarësisë së Kosovës, reagon Demo Berisha: Këto janë shpifje! Kryetari i Amzës së Shqiptarëve me seli në NoviSad, ka reaguar lidhur me artikujt se ai është kundër Pavarësisë së Kosov
Vuçiç vazhdon shpifjet: Masakrën e Reçakut e shpiku Walker Ish-ministri i propagandës së Sllobodan Millosheiviqit tashmë president i Serbisë, Aleksander Vuçiç, njejtë sikurse ish-
Serbia shpërthen në shpifje të tmerrshme nga inati që shqiptarët stërviten bashkë “Një ushtrim i përbashkët mes Ushtrisë së Shqipërisë dhe të së ashtuquajturës FSK në Kosovë e Metohi ka për qëllim të fr
Rama: 17 gjyqe me Fabrikën e Shpifjes, presim 44 të tjera Kryeministri Edi Rama tha këtë të shtunë se janë në proces 17 cështje gjyqësore me atë që ai e quan “Fabrikë e Shpifjeve
Vuçiç vazhdon me shpifje: Prishtina po sulmon qytetarët tanë Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, ka thënë sot se askush nuk guxon të sulmojë qytetarët serb. Këto deklarime ai
Lladrovci padi në Gjykatë, kërkon 20 mijë euro (DOKUMENT) Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci sapo ka deponuar padi ndaj ish asamblistit për shpifje ndaj ish asamblis