999 rezultate për

shpien

Grubi: Dy maqedonasit po na sjellin kriza, koha është për shqiptarin Ish deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka komentuar ngjarjet e fundit të dy liderëve poltik maqedonas Zoran Zaevit dhe Hrist
Gjuriç: Ivanoviçin e vranë shqiptarët I ashtuquajturi drejtor i të ashtuquajturës zyrë për Kosovën Marko Gjuriç duket të jetë bërë edhe gjykatës në rastin e v
Kërçovë: Martesat për 'letra' shpien rininë drejt kurbetit Çështja e reduktimit të numrit të nxënësve në Kërçovë, që kohë më parë u publikua në KOHA, ka nxitur debatet e nxehta në
Të gjitha rrugët shpien në Stamboll Foreign Policy- Është gjë me vlerë të jesh sot një turk. Ekonomia doli pa lagur nga recesioni ekonomik, ajo u rrit më 11