999 rezultate për

shpeton

10 uniformat më të shëmtuara për vitin 2020, nuk shpëton e Juves dhe Realit (FOTO LAJM) Viti 2020 mund të thuhet se ishte më plotë befasi dhe kjo tashmë është e ditur se kishte nga ato të pakëndshmet. Shpë
Milani shpëton në fund falë dopietës së Hernandez (VIDEO) Tho Hernandez shpëton Milanin nga humbja. Kuqezinjtë barazuan 2-2 në San Siro ndaj Parmës. Vendasit e panë veten
Tentuan t'a arrestonin, moshatarët ndërhyjnë bashkarisht dhe e lirojnë të riun (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë prtestës së sotme, ku një adoleshente është shpëtuar nga bashkëmoshatarët e tij
Barcelona e rekordeve negative, nuk shpëton Messi Pas humbjes nga Cadiz CF në kuadër të javës së 12-të të La Ligas, Barcelona ka pasur ecurinë më të keqe 33 vitet e fundi
Ekipi legjendar në kaos, e shpëton policia nga protesta e dhunshme (FOTO LAJM) Eliminimi i Sëlltikut nga Kupa e Skocisë duke se e ka bërë ekipin të prekë fundin për sa i përket raportit me tifozët.
Do e kishte vrarë, si arriti bashkëshortja të shpëtonte Hilë Gjinin nga sulmi i komshiut Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e djeshme në Balldre të Lezhës, ku një 69-vjeçar, qëlloi me armë fqinjin e tij, pasi
Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare në Greqi: Tezja shpëton dy nga fëmijët, humb jetën 16-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi në një familje shqiptare. Banesa e tyre është përfshirë nga fla
SHBA, 48 orë i varur pas anijes së përmbysur dhe shpëton Një aventurë e pabesueshme, e denjë për fundin e filmit "Moby Dick", ajo që përjetoi 62-vjeçari Stuart Bee në ujërat e F
Tom Cruise shpëton për një fije, rrezikon jetën gjatë xhirimeve të filmit më të ri (FOTO LAJM) Tom Cruise është zhvendosur në Romë për të xhiruar skenat e reja të filmit “Mission Impossible”. Mirëpo gjatë ditës së s
Makina përfshihet nga flakët në autostradë, shpëton mrekullisht 22 vjeçari Një makinë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Elbasan-Peqin. Burimet bëjnë me dije se nuk
E bllokuar në Mykonos 7-muajshe shtatzënë, avioni qeveritar shpëton 19-vjeçaren shqiptare nga Puka Gjatë kësaj fundjave angazhimi në kohë rekord i zyrës kryeministrore dhe emergjencave sociale në Greqi ka bërë që t’i sh
Kryemadhi e vendosur: Sektin e "Rilindjes" s'e shpëton asnjë taktikë elektorale Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një diskutim me gazetarët është shprehur se vendi ka nevojë për ndërhyrje të s
2-vjeçari ka ujë në kokë, familja lutet për ndihmë: Na e shpëtoni! Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtoi në qytetin e Gjirokastrës. Në çdo shtëpi që gazetarët shkojnë gjej
1.5 milion dollarë dëm shtetit, ish-kreu i AKBN shpëton nga burgu Gjykata e Apelit të Tiranës, ka ndryshuar masën “në arrest shtëpie” për ish-drejtorin e Hidro-karbureve në AKBN, Klodian
Të shtëna me armë zjarri, shpëton për mrekulli talenti i Sportingut pasi e qëllojnë në gjoks Frikë për talentin e ri portugez Bruno Tavares, një nga lojtarët më premtues të Europës. 18-vjeçari i Sporting-ut, s
Tentoi t’i shpëtonte ndjekjes policore, automjeti me sirianë përfundon i përmbysur Një aksident ka ndodhur në Korcë në afërsi të fshatit Lozhan, ku një makinë me 5 përsona ka përfunduar e përmbysur dhe e
Ylli serb i Real Madridit i shpëton burgut Luka Jovic, ka arritur marrëveshje me prokurorinë serbe për ta paguar një gjobë me vlerë 30 mijë euro dhe në këtë mënyrë
47 vjeçarja kërkon ndihmë nga Policia: Më shpëtoni nga ish e dashura e burrit Një 47-vjeçare, e cila përfundoi në dyert e gjykatës për t’u ndarë nga bashkëshorti, këmbëngul në polici se po kërcënohe
Milanin e shpëton Ibra në fund (VIDEO) Milani barazon 2-2 në fund një ndeshje që pa gjithçka… Tranversë, dy gola të anuluar, penallti e humbur nga Ibrahimovic
E çuditshme, por e vërtetë: Taktika që ju shpëton nga larja e xhinseve Lavatriçja është e pashmangshme por ka njerëz si Ceo i Levi’s Chip Bergh i cili si duket ka vendosur tju bëjë jetën më t