999 rezultate për

shpeton

Dhunoi "barbarisht" bashkëshorten, vlonjati i shpëton nga duart policisë Një grua nga fshati Babicë në Vlorë, ka denoncuar bashkëshorin për dhunë fizike ndaj saj. Policia me marrjen e inform
10 vite nga "21 Janari", Artan Hoxha: Rihetimi shpëton varrosjen e dosjes 285 Sot mbushen 10 vite nga 21 janari i 2011-s, kur gjatë një proteste të opozitës së asokohe u vranë në bulevardin ‘Dëshmor
Mori përpara makinën tjetër e rrezikoi jetën e dy këmbësorëve, autori shpëton me një gjobë! Pak ditë më parë një aksident i rëndë ndodhi në Tiranë ku nga shpejtësia e lartë u përplasën dy makina, dhe rrezikuan je
Vuani nga kapsllëku? Me këtë trajtim 100% natyral do të shpëtoni E kishit menduar ndonjëherë që nëpërmjet jashtëqitjes mund të humbisni peshë dhe t’i bëni zorrës së trashë një nder të m
Përgjimet e telefonit mund të zbardhin të vërtetën, Elona Kalesha nuk shpëton dot nga burgu! Shqiptarja 36-vjecare, Elona Kalesha, e cila u arrestua për vrasjen e ciftit Shpëtim dhe Teuta Pasho në Itali do vijojë
De Santis pësoi aksident, ish-portieri i Juventusit dhe Romës i shpëton vdekjes Morgan De Santis tashmë është jashtë rrezikut për jetën, pas aksidentit automobilistik të pësuar ditën e djeshme. Ish
Dolën për sërf, por mbetën në mes të detit: Policia shpëton 2 vëllezërit Spartak Salihaj dhe vëllai i tij mbetën sot në det, në Darëzezë me orë të tëra, pasi kishin hyrë për të bërë serf, ndërs
Kritikoi ashpër VAR-in, Koeman i shpëton dënimit Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, i ka shpëtuar dënimit pasi që ka kritikuar gjyqtarët në ndeshjen e klasikes ndaj R
A ka ndonjë mënyrë se si të shpëtoni përfundimisht celulitit? Sipas dermatologëve rreth 90% e grave kanë celulit. Celuliti shkaktohet nga grumbullimi i indeve dhjamore në një pjesë t
Vrau shokun e ngushtë, shqiptari i shpëton dëbimit nga Britania falë gjykatëses Një vrasës skizofren paranojak i ka shpëtuar dëbimit në Shqipëri pasi një gjykatës vendosi që ai mund të ‘dëmtojë të tje
Gafë e Handanovic, Verona barazon rezultatin (VIDEO) Verona ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Interit nëe minutën e 63'. Një top i cili shpëton nga duart e Handanovi
10 uniformat më të shëmtuara për vitin 2020, nuk shpëton e Juves dhe Realit (FOTO LAJM) Viti 2020 mund të thuhet se ishte më plotë befasi dhe kjo tashmë është e ditur se kishte nga ato të pakëndshmet. Shpë
Milani shpëton në fund falë dopietës së Hernandez (VIDEO) Tho Hernandez shpëton Milanin nga humbja. Kuqezinjtë barazuan 2-2 në San Siro ndaj Parmës. Vendasit e panë veten
Tentuan t'a arrestonin, moshatarët ndërhyjnë bashkarisht dhe e lirojnë të riun (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë prtestës së sotme, ku një adoleshente është shpëtuar nga bashkëmoshatarët e tij
Barcelona e rekordeve negative, nuk shpëton Messi Pas humbjes nga Cadiz CF në kuadër të javës së 12-të të La Ligas, Barcelona ka pasur ecurinë më të keqe 33 vitet e fundi
Ekipi legjendar në kaos, e shpëton policia nga protesta e dhunshme (FOTO LAJM) Eliminimi i Sëlltikut nga Kupa e Skocisë duke se e ka bërë ekipin të prekë fundin për sa i përket raportit me tifozët.
Do e kishte vrarë, si arriti bashkëshortja të shpëtonte Hilë Gjinin nga sulmi i komshiut Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e djeshme në Balldre të Lezhës, ku një 69-vjeçar, qëlloi me armë fqinjin e tij, pasi
Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare në Greqi: Tezja shpëton dy nga fëmijët, humb jetën 16-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi në një familje shqiptare. Banesa e tyre është përfshirë nga fla
SHBA, 48 orë i varur pas anijes së përmbysur dhe shpëton Një aventurë e pabesueshme, e denjë për fundin e filmit "Moby Dick", ajo që përjetoi 62-vjeçari Stuart Bee në ujërat e F
Tom Cruise shpëton për një fije, rrezikon jetën gjatë xhirimeve të filmit më të ri (FOTO LAJM) Tom Cruise është zhvendosur në Romë për të xhiruar skenat e reja të filmit “Mission Impossible”. Mirëpo gjatë ditës së s