999 rezultate për

shpetim

Shpëtim Idrizi del nga selia e PD-së: Nuk është aleancë kundër PS-së Shpëtim Idrizi ka folur për mediat pak pasi ka firmosur në selinë e PD. Ai është shrehur se nuk është aleancë kdundër
Pirro Milkani pas vaksinimit: Është shpëtimi i vetëm nga kjo pandemi Në ditën e vaksinimit të personaliteteve mbi moshën 80 vjeç, është injektuar kundër koronavirusit edhe regjisori i njohu
Shpëtim Idrizi "kokë me kokë" me Bashën, çfarë po diskutohet Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi është takuar me kreun e PD-së, Lulzim Basha. Ky është takimi i fundit rakordues për përf
Nuk ka më shpëtim! Kanye West nis të ndjejë rrezikun e divorcit nga Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West po ecin tashmë në rrugë të ndara, duke qenë se martesa e tyre nuk ka shpëtim. Dyshja e njo
Shpëtim Idrizi zbulon ku do të kandidojë në zgjedhjet e 25 Prillit Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi bëri me dije në një dalje për mediat se qarku ku preferon të kandidojë si deputet në zgjed
"Luan me bashkëkombasit dhe kone me Greqinë", Shpëtim Idrizi ironizon publiisht Ramën Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi vjen me një reagim të gjatë përsa i përket vizitës së kryeministrit Edi Rama, ditën e dje
Doli pozitiv me COVID-19, burri hidhet në det për t'u mbytur Një burrë ka tentuar t’i japë fund jetës, pasi rezultoi pozitivë me koronavirus. Ngjarja ndodhi pak pas orës 14:00,
Shpëtimi i sirianëve nga mbytja, 9 persona u dërguan te Trauma: Mes tyre tre fëmijë Detaje të reja dalin nga ndalimi i 50 siriane të cilët rrezikuan jetën mbrëmjen e djeshme. Rreth 50 klandestinë nga Lin
Shpëtim Idrizi thirrje shqiptarëve: Bëjeni Çamërinë tuajën në vitin 2021 Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi teksa ka bërë një urim për të gjithë shqiptarët këtë fundvit, ka bërë thirrje atyre që ta
Afera me burrin e martuar, detaji që bëri "lëmsh" hetuesit pas kërcënimit të Elona Kaleshës Elona Kalesha është e dyshuara kryesore për vrasjen e ciftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho, trupat e pajetë të të cil
Tre policë të vrarë dhe një i plagosur gjatë operacionit të shpëtimit në Francë Autoritetet franceze kanë thënë se tre zyrtarë policorë janë qëlluar për vdekje dhe i katërti është plagosur pasi kanë a
I copëtuan dhe i futën në valixhe, flasin të afërmit e çiftit shqiptar të vrarë mizorisht në Itali Kanë folur për herë të parë familjarët e çiftit Pasho nga Vlora, kufomat e të cilëve dyshohet se janë gjetur brenda 4 va
Çifti shqiptar u vra në mënyrë makabre, gjendet një valixhe e katërt në Firencë Një valixhe e katërt është gjetur në Firence, pas tre të tjerave të gjetura më herët. Në valixhe janë gjetur pjesë t
Rama reagon për ndarjen nga jeta të doktor Drini Dobit: Boshllëk i veçantë! Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ndarjes nga jeta të mjekut të njohur neurolog të QSUT, Drini Dobi. Shefi i qever
SHBA, 48 orë i varur pas anijes së përmbysur dhe shpëton Një aventurë e pabesueshme, e denjë për fundin e filmit "Moby Dick", ajo që përjetoi 62-vjeçari Stuart Bee në ujërat e F
Pse Volvo hodhi dhjetë makina të reja nga një lartësi prej 30 metrash? Ky është prova më ekstreme e përplasjes e kryer ndonjëherë nga Volvo Cars – dhe është një provë thelbësore. Ekspertët
Pija kundër pagjumësisë, ja përbërësit e pijes shpëtimtare Gjumi është shumë i rëndësishëm për shëndetin mendor dhe atë fizik. Që truri të funksionojë siç duhet, ai ka nevojë për
Shpëtim Duro: Tirana po e prish vetë ekipin Trajneri i mirënjohur, Shpëtim Duro, është i ftuar në studion e emisionin “Sport News Plus” të moderatores Daljana Sejdi
Tërmeti i dhimbshëm në Turqi, përfundojnë punimet e kërkim-shpëtimit Kryetari i Agjencisë së Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD), Mehmet Güllüoğlu njoftoi se kanë përfund
Pamje drithëruese, momenti kur u gjet e gjallë nën rrënoja 4 vjeçarja (FOTO LAJM) Kjo është vogëlushja katër vjeçare Ayta Gezgin e cila u nxorr e gjallë pas 91 orësh nga rrënojat e një pallati në Izmir.