999 rezultate për

shpeshta

8 gënjeshtrat më të shpeshta të meshkujve Tashmë është më se e vërtetë se burrat nuk e kanë edhe aq të vështirë të gënjejnë gratë e tyre, sidomos nëse ngelen ngus
Eranda zbulon armën e saj më të fortë (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur me hitet e saj të muzikës së lehtë dhe e pëlqyer po aq edhe për muzikën popullore, Eranda Liboho
Bieber dhe Gomez sërish bashkë? (FOTO LAJM) Ndonëse para pak kohësh, Bieber u pa në shoqërinë e shumë modeleve duke shtuar edhe më shumë zërat për një ndarje me të
S'ka më ndarje, Puff Daddy dhe Cassie sërish bashkë (FOTO LAJM) Puff Daddy, i njohur mësë shumti për festat e tij të çmendura, së bashku me të dashurën e tij Cassie, u fotografuan pasi
Vdekshmëria, fund debateve të shpeshta Sipas studiuesve danezë, debatet e shpeshta me partnerët, miqtë apo të afërmit, mund të rrisë rrezikun e vdekjes në mosh
Kërkimet më të shpeshta gjatë vitit 2013 në Yahoo (FOTO-LAJM) Yahoo publikon një përmbledhje të kërkimeve më të shpeshta gjatë vitit 2013. Në krye të listës së kërkimeve në Yahoo ësh
Juve-Inter, shkëmbim Vuçiniç-Ranocchia? Mirko Vuçiniç te Inter, në këmbim të Andrea Ranocchias te Juventus. Mund të jetë ky skenari më interesant i merkatos së
Filtri i cigares nuk e parandalon kancerin Cigaret me filtër nuk të mbrojnë nga kanceri, siç pohohet, por filtri i kontribuon përhapjen e tij edhe në organet e tje
Infeksionet ushqimore te fëmijët janë më të shpeshta në verë Ndodhin edhe për shkak të rritjes së temperaturave, por fatmirësisht në pjesën më të madhe të rasteve nuk kanë pasoja të
Alexandre Pato, tashmë një mister Hyri në minutën e 69′ të ndeshjes e djeshme me Barcelonën, i sapokthyer nga lëndimi që e mbajti për një kohë relat
Shtohet hajnia në Prishtinë Hajnia është kthyer në problem shqetësues për qytetarët e Prishtinës. Kapiteni i policisë rajonale të Prishtinës Afrim A
Shpërthen bomba, vriten 4 ushtarë tajlandezë Katër ushtarë kanë mbetur të vrarë gjatë shpërthimit të një bombe në jug të Tajlandës ndërsa një tjetër ka mbetur i plag
15 sëmundjet më të shpeshta Çdo mëngjes duhet të bëni të paktën 15 minuta ushtrime për muskujt e qafës, në darkë bëni dush me temperaturë mesatare.
Ja pyetjet më të shpeshta që meshkujt u bëjnë mjekëve Janë shumë të turpshëm kur vjen fjala që duhet të dalin para mjekut dhe të rrëfejnë frikërat që kanë për shëndetin, apo
8 gënjeshtrat më të shpeshta të meshkujve Tashmë është më se e vërtetë se burrat nuk e kanë edhe aq të vështirë të gënjejnë gratë e tyre, sidomos nëse ngelen ngus