999 rezultate për

shpeshta

Parashikimi i motit, e premte 28 prill 2017 Deri në mesdite moti do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin e vendit por pas mesdite do të ketë kalime vranësira
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Zonat e ulëta dhe ato bregdetare do të jenë në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta duke rrezikuar shira
Ja gabimet më të shpeshta që bëni me makeup-in Sipas Social Media Today, një person shpenzon mesatarisht gati dy orë në ditë duke lundruar në internet apo nëpër hapësi
Zbulohet i dashuri laçian i Aurela Hoxhës (FOTO LAJM) Që prej ndarjes nga bashkëshorti, me të cilin pati një martesë më shumë se 10-vjeçare, kurioziteti për jetën e re të Aur
Shkaqet e shpeshta të problemeve të pjellorisë tek femrat Nëse ju keni pasur marrëdhënie seksuale të rregullt, të pambrojtur, për më shumë se një vit (ose gjashtë muaj, nëse ju j
Tjetër përplasje në Gjirokastër, LSI shkarkon financierin e PS Përplasjet mes PS dhe LSI në Gjirokastër duket se kanë marrë "dhenë". Kjo pasi një ditë më parë, me urdhër të firmosu
Ja si do të jetë moti sot në vendin tonë Moti sot në vendi n tonë parashikohet që në zonat e ulëta dhe bregdetare të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranës
Ja si do të jetë moti sot në Shqipëri Moti për ditën e sotme në vendin tonë do të karakterizohet nga moti i kthjellët në pjesën më të madhe të tij, përjashtim
Dëmtimet e shpeshta të Robben, ja 5 lojtarët që kërkon Ancelotti (FOTO) Ylli i Bayernit, Arjen Robben e ka nisur me shumë probleme sezonin e ri, teksa do të mbetet jashtë fushave edhe për disa
7 yjet që kanë luajtur çdo minutë në Premier League këtë sezon (FOTO LAJM) Nuk është aspak e lehtë të jesh gjithmonë në gjendje të mirë fizike në futbollin modern. Premier League është një ndër k
Basha: Emërimet në Tatime, për të mbushur xhepat e shefave Gjatë një konference për mediat dhënë mesditën e sotme, kreu i PD, Lulzim Basha u shpreh se lufta kundër informalitetit
Gabimet më të shpeshta që bëjmë gjatë dimrit Stina e dimrit është afër prandaj duhet të bëhemi gati dhe të përballojmë të gjithë viruset karakteristikë të kësaj stin
Meta shkon në zyrën e Ramës Një ditë para seancës plenare në Kuvend, kryeministri Rama ka zhvilluar një takim me kreun e Kuvendit, Ilir Meta. T
Gabimet më të shpeshta që mund të bëjmë gjatë grimit Grimi është një ndër detajet më të rëndësishme në pamjen e një femre. Ekzistojnë këshilla të ndryshme të cilat do ju nd
Gabimet më të shpeshta me flokët Flokët kërkojnë një kujdes të veçantë nga ana jonë prandaj është e rëndësishme që herë pas herë të përpiqemi që të mos b
Gabimet më të shpeshta në pastrimin e fytyrës Pastrimi i fytyrës është një proces, i cili mund të shkaktojë probleme në shëndetin e lëkurës. Gjatë pastrimit të saj ga
KQZ apel numëruesve: Shmangni pushimet e shpeshta! Pas shumë rasteve të bëra publike mbi lodhjen e numëruesve dhe pushimet e zgjatura, KQZ apelon që të mos ketë shkelje të
Ja sekreti i bukurisë nga Bleona Qereti (FOTO LAJM) Bleona ka zbuluar sekretin e bukurisë. Kengetarja ka ndarë me fansat e saj diçka nga jeta e saj pas kuintave. Ajo ka
Ja gabimet më të shpeshta që bëjnë punëkërkuesit Punëkërkuesit shpesh në kërkimin e një pune të duhur mund të dhe gabojnë kjo në varësi të pozicionit që ato kërkojnë dhe
Treguesit kryesorë të mungesës së vitaminave Vitaminat kanë një rëndësi të veçantë për mbarëvajtjen e organizmi tonë. Nëse ne kemi mungesë të tyre atëherë do të vëm