999 rezultate për

shpesh

Dikush t'i japë një shpjegim, fotot më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh të befasohemi nga gjërat që shohim gjatë jetës së përditshme dhe shpesh mbetemi pa fjalë. Si në rasti
Pyetja më e shpeshtë që nënat e ardhshme u bëjnë mjekëve Si një zakon, apo si një nevojë, kafeja është kthyer në një pjesë të pandashme të ditës. Por çfarë ndodh kur një femër ë
Do të shokoheni! Mësoni sa shpesh duhet t’i ndërroni të brendshmet Gratë duhet t’i ndërrojnë të brendshmet e tyre të paktën një herë në vit. Kjo është këshilla që japin ekspertët dhe si a
Sa shpesh duhet t'i ndërroni të brendshmet? Gratë duhet t’i ndërrojnë të brendshmet e tyre të paktën një herë në vit. Kjo është këshilla që japin ekspertët dhe si a
Jo vetëm shtëpinë, si të pastroni mjetet e higjenës dhe vendet "ideale" ku fshihen bakteret (FOTO LAJM) Janë të gjitha mjetet që përdorim në betejën me pluhurin, i cili kërcënon vazhdimisht shtëpinë tonë. Duke bërë punën
Vezulluese majë jahtit, Anxhelina Hadërgjonaj ngre temperaturat (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar të showbizzit shqiptar. Ajo ka tërh
"Më kërcënon se di çdo gjë për mua", studentja nga Tirana tregon telefonatat e frikshme Pas një viti me telefonata të paidentifikuara , një studente nga Tirana është mbyllur në shtëpi nga paranoja se dikush e
Vajza kini kujdes! Meshkujt e horoskopit që tradhëtojnë Doni të dini se cilat janë shenjat zodiakale të burrave më pak besnikë në dashuri? Lexoni më poshtë: Shigjetari
Vuani nga tensioni i ulët i gjakut, mësoni si të shpëtoni nga ky shqetësim Tensioni i ulët i gjakut është mjaft i përhapur edhe pse dëgjojmë më shumë të flitet për presionin e lartë. Shpesh është
FOTO/ Ky është fenomeni i pazakontë që po ndodh shpesh në qiejt e Britanisë së Madhe Një fenomen i çuditshëm është duke ndodhur sipas meteorologëve në qiejt e Britanisë së Madhe gjatë muajve të fundit.
Plane për plazh? Si do të mbajë moti këtë fundjavë Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e motit të kthjellët në bregdet por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do ketë në
Ha shpesh ëmbëlsira në darkë? Bëhu gati për të mësuar një lajm të keq Kur ka qenë hera e fundit që ke ngrënë ëmbëlsirë pas darkës? Ka qenë në shtëpi apo jashtë? Sipas një studimi të fundi
Duke ekspozuar të pasmet nga pishina, kështu relaksohet Wanda Nara (FOTO LAJM) Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së, Mauro Ikardi, wanda Nara, nuk mund të mos provokojë në çdo dalje të
"O k*rvë", sherr me grushta mes tre vajzave në Tiranë (VIDEO) Tashmë nuk është më "çudi", sherre mes vajzash jemi mësuar të shohim shpesh rrugëve apo në lokalet e natës. Një i til
Jo vetëm shtëpinë, si të pastroni mjetet e higjenës dhe vendet "ideale" ku fshihen bakteret (FOTO LAJM) Janë të gjitha mjetet që përdorim në betejën me pluhurin, i cili kërcënon vazhdimisht shtëpinë tonë. Duke bërë punën
Pse infeksionet e traktit urinar janë më të shpeshta gjatë verës Me ardhjen e verës temperaturat ngrihen gjithnjë e më shumë, stili jetësor ndryshon dhe ne bëhemi më aktivë. Ditët i kal
Biondë apo brunë, si janë më tërheqës këta aktorë (FOTO LAJM) Ndodh që rolet i transformojnë plotësisht aktorët e filmave dhe serialeve megjithatë jo të pakta janë rastet kur ndryshi
8 arsyet pse studentët e dobët në mësime fitojnë më shumë se ata të dhjetave (FOTO LAJM) Shumë prindër përpiqen t’i bindin fëmijët e tyre se notat shkollore janë me të vërtetë të rëndësishme. Dhe kur fëmijët e
Vini re! Meshkujt e horoskopit që tradhëtojnë më shumë Doni të dini se cilat janë shenjat zodiakale të burrave më pak besnikë në dashuri? Lexoni më poshtë: Shigje
Transformimet e befta, ndryshimet drastike që bën make up-i (FOTO LAJM) Ndoshta make-upi është vërtet zgjidhja dhe ju bën të ndiheni më mirë me veten. Të kesh disa njolla më tepër në fytyrë