999 rezultate për

shperthyer

Ronaldo ia plas së qarës, pasi pa videon prekëse për babain (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot para ekranit pasi ka parë një video me babain e tij, Jose Dinis Aveiro. Në emi
PEJË/ Shpërthen bomba në një klab nate Një bomb ka shpërthyer dje në Pejë, afër klubit të natës Tranzit Club. Këtë e konfirmoi vetë klubi për indeksonline,
Shpërthen lëndë plasëse në Tiranë Mëngjesin e sotëm, në rrugën "Komuna e Parisit" ka shpërthyer një lëndë plasëse. Dëmet janë vetëm materiale. Policia p
Yllit të Liverpool-it i vjedhin qenin (VIDEO) Një grabitje shumë e çuditshme i ka ndodhur Daniel Sturridge. Ylli i Liverpooli popushon në shtëpinë e tij në Los Angelo
Rrjeti tallet me Dakon, qeshni me zë (FOTO LAJM) Përgjimet e publikuara ditën e djeshme nga gazeta gjermane “Bild” tronditën politikën dhe opinionin publik, por frymëzua
E përplas kamioni, digjet makina me 5 persona brenda (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në autostradën që lidh Stambollin me Edirnenë në Turqi, ku një automjet
Llavë dhe tym: Shpërthen sërish Etna (FOTO LAJM) Shpërthim i ri nga vullkani Etna: rrjeti i kamerave të vëzhgimit të Observatorit të Gjeofizikës dhe Vullkanologjisë regj
Çfarë fuqie, shpërthen 42 kanaçe birre me kokë (VIDEO) Dëshira dhe epshi për t’u bërë i njohur në mbarë botën për ndonjë të arritur, i bën njerëzit të eksperimentojnë, duke rr
Po luante në ish-repartin ushtarak, 16 vjeçarit i shpërthen granata në dorë Një 16 vjeçar teksa po luante pranë ish-repartit unshtarak në Leshnicë të Pogradecit i ka shpërthyer një granatë në dorë
I vihet tritoli një banese në Durrës, kush ishte objektivi Një shpërthim ka ndodhur sot pas mesnate në një banesë në Durrës, fatmirësisht pa persona të lënduar. Sipas të dhënav
"Më lini të flas se më çatë b*thën", gazetari plas shishen e ujit në mes të studios (VIDEO) Gazetari Andi Bejtja mbrëmjen e djeshme në studion e "Opinion" humbi durimin me të ftuarit e tjerë në panel. Bejtja k
Ka shpërthyer me Fiorentinën, klubet e mëdha i vihen pas Chiesës Ylli i Fiorentinës, Federico Chiesa është kthyer në një nga lojtarët më të kërkuar në merkato falë paraqitjeve të tija m
Gruaja shokohet kur zbulon të vërtetën e frikshme për vazon në shtëpinë e saj Një grua u shokua kur zbuloi se një predhë e kohës së luftës që ajo e përdorte si vazo lulesh ishte e pashpërthyer. Kath
Atentat me tritol në mes të Tiranës, kush është mjeku që i shpërtheu makina Të tjera detaje dalin në dritë nga shpërthimi me tritol që ndodhi mbrëmë në Tiranë, ku shënjestër ishte një makinë tip "
Shpërthen makina në Tiranë, dyshohet për lëndë plasëse Një makinë është shpërthyer me lëndë plasëse mbrëmjen e sotme në Tiranë. “Rreth orës 20:40, në rrugën ‘Belul Hatib
Mund ti kishte shpërthyer në qafë, Ina rrëfen momentin tragjik kur kapi shashkën Evektivja e plagosur në protestën e banorëve të "Unazës së Re" para Parlamentit është rikthyer nga Turqia ku edhe pati n
EMRAT/ Mina me telekomandë gati për t'i shpërthyer, arrestohen dy shtetas në Krujë (VIDEO) Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lë
Tronditet Elbasani, shpërthen granata në mes të lokalit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit në Elbasan, ku një granatë ka shpërthyer brenda ambienteve të n
Gati për të shpërthyer, arrestohet 38-vjeçari me dy granata në Durrës Policia e Durrrësit ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar pas një konrolli në lokalin e tij. 38-vjeçari me inicial
Goli spektakolar i Icardit bën Wandan të qaj (VIDEO) Interi ka marrë një fitore të çmendur ditën e djehsme kundër Tottenhamit. Kur loja thuajse po përfundonte në favor t