999 rezultate për

shperthimet

Ja si të parandalohet shpërthimi i bombolës së gazit! (VIDEO) Rrahman Sefedini, i cili ligjëron në Fakultetin e Menaxhimit të Emergjencave, ka demonstruar për RTV21 se si duhet të pa
OBSH jep alarmin: Çfarë i nxiti shpërthimet e reja të koronavirusit në Evropë Drejtori rajonal për Evropën në Organizatën Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Hans Kluge, ka thënë se rritja e numrit të
Përgjaken Pashkët në Sri Lanka, shpërthimet në kisha u marrin jetën mbi 100 besimtarëve E diela e Pashkëve është përgjakur në Sri Lanka, si pasojë e 6 shpërthimeve në tri kisha dhe në dy hotele. BBC raport
Video që po thyen rrjetin, Vidal shpërthen fishekzjarre në by**n e shokut të tij (VIDEO) Festimet e Vitit të Ri, Vidali i ka tejkaluar çdo limit me mënyrën dhe vendin e ndezjes së fishekzjarreve. Siç mund
Çfarë kishte pirë Rama? Shikoni shpërthimet në të qeshura LIVE në emision (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar përmes lidhjes live nga Prishtina në emisionin "Open" të Eni Vasilit mbrëmë, por ajo
Shpërthimet trondisin SHBA-në, një i vdekur dhe dhjetra të plagosur Të paktën një person ka vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar në një seri të shpërthimeve të dyshuara të gazit, që kanë
Nuk ndalen shpërthimet në shtëpinë e të dënuarit, sulmohet për herë të tretë Një shpërthim me eksploziv ka tronditur gjatë natës Bathoren. Tritoli u vendos në garazhin e banesës së Gazmir Dacit, nd
Shpërthime në stadium, tetë të vrarë dhjetra të plagosur Tetë persona janë vrarë dhe mbi 45 të tjerë janë plagosur pas disa shpërthimeve në një stadium në qytetin Jalalabad, kan
Dy shpërthimet që tronditën Vlorën kanë autorë të njëjtë Dy shpërthimet në Vlorë të ndodhura pak ditë më parë mund të kenë autorë të njëjtë. Hetuesit po punojnë për lidhjet m
Tronditën qytetin, çfarë lanë pas dy shpërthimet e tritolit në Vlorë Në orët e para të ditës së sotme në Vlorë kanë ndodhur dy shpërthime kontrolli të cilat kanë tronditur qytetin bregdetar
U dëmtuan nga sulmet me acid e shpërthimet, gratë i nënshtrohen operacioneve (FOTO LAJM) Tre gra kanë mbetur të dëmtuara në mënyrë të tmerrshme nga sulmet me acid dhe shpërthime gazi dhe tani i janë nënshtruar
Policia: Shpërthimet janë të lidhura me drogën e krimin Shefi i policisë në Helsingborg, Sven Holgersson, ka thënë se në gjashtë muajt e fundit në këtë qytet ka pasur shpërthim
Shpërthimet bërthamore, Kim Jong-un shkatërron një mal dhe vret 200 persona (FOTO LAJM) Një mal në Korenë e Veriut ka mbetur me një vrimë të madhe hapsinore pas testimit nuklear që Korea e Verit bëri në të.
Shpërthimet në Dortmund, operohet mbrojtësi Bartra Futbollisti spanjoll Marc Bartra ka operuar kyçin e dorës pas një frakture që pësoi pas shpërthimit pranë autobusit të B
Rritet bilanci, shkon në 25 numri i viktimave nga dy shpërthimet në Egjipt Egjipti u trondit gjatë ditës së sotme si pasojë e dy shpërthimeve të njëpasnjëshme, ku për pasojë kanë mbetur 25 të vde
Shpërthimet në Shën Petersburg, Putin mbledh urgjentisht Këshillin e Sigurimit (VIDEO) Dy shpërthimë kanë ndodhur sot në dy stacione metroje në Shën Petersburg. Sipas medieve ndërkombëtare mësohet se shpërth
7 shpërthimet fatkeqe të digave në SHBA që morën jetën e qindra personave (FOTO & VIDEO) Edhe pse teknologjia moderne po tenton të ofrojë standarde më të sigurta, gjatë 40 viteve të fundit në Amerikë kanë shpë
Shpërthimet e "Bankers", shqyrtohet zhvendosja e fshatit Zharrëz Konkluzionin përfundimtar se kush është përgjegjës për lëkundjet që shkaktohen në zonën e Zharrëzës do ta japë një ekspe
Shpërthimet tragjike në Stamboll, dëshmitarët: Ishte një ferr! Shpërthimet e ndodhura mbrëmë në Turqi kanë marrë jetën e 38 personave, kryesisht policë dhe 166 të tjerë u plagosën.
Rëndohet bilanci / 29 të vrarë dhe 166 të plagosur nga shpërthimet në Stamboll (FOTO & VIDEO) Është rënduar bilanci i të vdekurve nga shpërthimi i një makine me bombë, ndërsa një minutë më pas një sulm kamikaz ka s