999 rezultate për

shperthim

Shpërthimi në Ferizaj, si është gjendja e qytetarëve që po trajtohen në Turqi e Austri Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj në një konferencë për media ka treguar gjendjen shëndetësore të qytetarëve që u lë
Shpërthen bombula e gazit, banesa përfshihet nga flakë të frikshme Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, pasi në banesën e tyre ka shpërthyer një bombul gazi. Nga s
Shpërthimi i fuqishëm në lokalin në Ferizaj, reagon drejtori i Shëndetësisë Në datën 5 janar në një restorant në lagjen “The village” në Ferizaj ka ndodhur një shpërthim i një bombole gazi, si pas
Shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj, dy të plagosur drejt Turqisë Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka bërë me dije se dy nga të plagosurit në shpërthimin e ndodhur në një
Zbulohet shkaku kryesor i shpërthimit në kuzhinën e restorantit në Ferizaj Rreth orës 14.27 të ditës së djeshme një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në restorantin Steakhouse në qendra tregtare Th
Ja si të parandalohet shpërthimi i bombolës së gazit! (VIDEO) Rrahman Sefedini, i cili ligjëron në Fakultetin e Menaxhimit të Emergjencave, ka demonstruar për RTV21 se si duhet të pa
Dalin detaje të reja rreth shpërthimit të bombolës në Ferizaj Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë lidhur me shpërthimin e bombolës së gazit në Ferizaj, ku mbetën të lënduar dhje
Shpërthimi në Ferizaj, kjo është gjendja e 8 të lënduarve që po trajtohen në Kirurgjinë Plastike Drejtori i Klinikës së Kirurgjisë Plastikë në Qendrën e Klinikes Universitare të Kosovës (QKUK), Zenë Buja ka treguar pë
Zemaj: Të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj nëse ka nevojë do t'i dërgojmë jashtë vendit Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka vizituar të shtrirët në Spitalin e Ferizajt të cilët pësuan lëndime
Shpërthimi në Ferizaj: Pesë pacientë me djegie deri në 50 përqind Gjendja e shtatë pacientëve të pranuar në Njësinë e Mjekimit Intensiv Qendror të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kos
Në QKUK po trajtohen 9 persona të lënduar nga shpërthimi në Ferizaj (VIDEO) 9 persona të lënduar nga shpërthimi i bombolës në një lokal në Ferizaj janë duke u trajtuar në emergjencën e Klinikës Un
Shkon në 31 numri i të lënduarve nga shpërthimi në Ferizaj, shtatë në gjendje të rëndë Ka shkuar në 31 numri i të lënduarve nga shpërthimi i bombolës së gazit në një qendër tregtare në Ferizaj. Ndërsa sht
Shpërthim i fuqishëm në Kosovë, raportohet për dhjetra të plagosur Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak më parë në lagjen “Village” të Ferizajt në Kosovë duke shkaktuar një numër të ma
Detaje të reja nga shpërthimi me tritol në Shkodër, zbulohet kujt i përket makina (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi i fuqishëm që tronditi këtë mbrëmje lagjen Rus në Shkodër, ku një sasi trito
Shpërthim me tritol në Shkodër (VIDEO) Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Ngjarja është regjistruar në lagjen “Rus”. Sipas të d
Euro në nivelin më të ulët që pas shpërthimit të pandemisë Që nga nisja e muajit dhjetor monedha europiane ka shënuar një dobësim të vazhdueshëm duke arritur nivelin më të ulët që
Tronditet Italia, shpërthen fabrika e demontimit të bombave dhe raketave Tre persona kanë vdekur si pasojë e një shpërthimi në një fabrikë në Casalbordino, në provincën qendrore të Chieti, bëri
Shpërthimi vullkanik që ndryshoi karrierën e Robert Lewandowskit (FOTO LAJM) Robert Lewandowski u emërua lojtari i viti nga FIFA në të enjten e kësaj jave, duke mposhtur Cristiano Ronaldon dhe Lion
Shpërthim me tritol në Shëngjin, hidhet në erë objekti në ndërtim Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmë pak pas mesnate në Shëngjin. Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 00:10, në ven
Në kërkim Berisha e Shullazi, kush është biznesmeni që u hodh në erë në ashensor? Sot, SPAK shpalli në kërkim me urdhër arresti Emiljano Shullazit, Lulzim Berishës, Viktor Ymerit, Plarent Dervishajt, In