999 rezultate për

shperndarja

Boris Johnson jep lajmin e keq për tifozët e futbollit në Angli Kryeminsitri i Anglisë, Boris Johnson, ka njoftuar sot se tifozët nuk mund të rikthehen në stadiume më 1 tetor siç ishte
Lajm i mirë për qytetarët, ja kur nis shpërndarja e aboneve në Tiranë Pas 5 muajsh pandemi, qytetarët më në fund do të mund të pajisen me abone. Duke filluar që ditën e nesërme, datë 1
Me thirrjen Albin Kurti, Albin Kurti, fillon shpërndarja e pjesëmarrësve në protestën e organizuar nga VV (VIDEO) Fillon shpërndarja e pjesëmarrësve në test-protestën e organizuar nga VV. Tashmë vetëm se kanë filluar të shpërndah
Posta Shqiptare njofton si do të bëhet shpërndarja e pensionit të muajit maj Posta Shqiptare ka bërë të ditur se po vijon shpërndarja e pensioneve në shtëpi edhe përgjatë muajit Maj. Madje, post
Del orari: Si do të bëhet shpërndarja e pensionete nga bankomatet në Maqedoninë e Veriut Teksa numri i të prekurve nga COVID 19 vijon të rritet, Qeveria ka vendosur se nga e premtja, 24 prill, bankat do të duh
Pamje dramatike në Fier, shpërndarja e ndihmave shndërrohet në miting (VIDEO) Pamjet e mëposhtme janë me të vërtetë alarmante shtuar faktin se aty ndodhen edhe efektivët e policisë, e bën ngjarjen a
Shumë shpejt fillon shpërndarja e "pagave të luftës", kush përfiton? Në datën 1 prill, të gjitha bizneset me xhiro vjetore deri në 14 milion lekë dhe që janë mbyllur me vendim qeverie për
Nis shpërndarja e ndihmave, Rama bën apelin e rëndësishëm (VIDEO) Në ditë të tilla, janë të shumë ata të cilët nuk kanë se si sigurojnë bukën e gojës. Kryeministri Edi Rama nën moton ''T
Mbushën sheshin, "bishat" e Range Rover që do të mbajë Policia në Shqipëri Sheshi “Nënë Tereza” është mbushur me një tufë Range-Roverësh të rinj fringo. Bishat prej hekuri mbajnë stemën e Poli
Shpërndarja e Kuvendit, qeveritarët frikë nga befasitë Vetëm tri ditë na ndajnë nga seanca e ftuar për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës, teksa shumica e partive politike të
E FUNDIT/ Nis mbledhja, pritet shpërndarja e Parlamentit të Kosovës Ka nisur pak më parë mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, në të cilën pritet të caktohet edhe seanca e jashtëzako
Me ushtri e polici, fillon shpërndarja e materialeve zgjedhore në rrethe Kanë mbërritur nën masa të rrepta sigurie materialet zgjedhore në dy KZAZ-të e Lezhës dhe Laçit. Mësohet se materiale
Gati shpërndarja?, Presidenti kërkon nga KQZ-ja numrin e deputetëve të Kuvendit (FOTO LAJM) Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë një tjetër lëvizje. Ditën e sotme Sekretari i Përgjithshëm i Presidencës i
Nis sot shpërndarja e shpërblimeve për pensioniste Instituti i Sigurimeve Shoqërore në bashkëpunim me Postën Shqiptare do të fillojë nga sot pagesën e shpërblimit të festa
Nesër fillon Testi i Maturës, vazhdon shpërndarja e pyetjeve online (FOTO LAJM) Maturantët kosovarë prej nesër (e hënë) do t’i nënshtrohen Testit Shtetëror të Maturës, i cili mbahet në dy pjesë. Si
Fillon shpërndarja e certifikatave për veteranët e luftës Zyra për Çështjet e Kategorive të dala nga Lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, me anë të një komunikate për media nj
Fitimet e mundshme që Cristiano Ronaldo merr nga Instagrami (FOTO LAJM) Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, është lojtari që fiton më së shumti në planet nga shpërndarja e fotografive të
Vendosen datat, ja kur do të fillojë shpërndarja e teksteve shkollore për këtë vit Nxënësit e klasave të 9-të dhe të shkollave të mesme duhet të nisin blerjen e teksteve shkollore nga data 25 gusht-deri
Zgjedhjet e 25 qershorit, nis shpërndarja e bazës material në qarqe Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e sotme ka njoftuar se ka nisur shpërndarja e bazës materiale nga KQZ drejt zonave
Debate në KQZ, miratohet shpërndarja e fondeve për partitë Sot Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka miratuar shpërndarjen e fondeve. Gjatë mbledhjes nuk kanë munguar debatet rreth mu