999 rezultate për

shpenzuar

Çmendet nusja: Nëse nuk vini prej koronavirusit, jeni të vdekur për mua! (FOTO LAJM) Një nuse ka përhapur zemërim në rrjet pasi i tha të ftuarve të dasmës se ishin të vdekur për të nëse mungonin në ceremon
Ja ligat që kanë shpenzuar më shumë Pavarësisht blerjeve të bujshme të Eriksen nga Interi dhe Kulusevskit nga Juventus në Serinë A italiane, kampionët e mer
"Nuk jam më pjesë e strukturave të Kukësit", Gjici deklaron tërheqjen: Bashkia nuk ka shpenzuar asnjë lek për klubin Safet Gjici, ka befasuar me vendimin e fundit, teksa ka deklaruar se është tërhequr nga strukturat drejtuese të Kukësit,
Pije dhe duhan, ky qytet i Shqipërisë ka shpenzuar dyfish më shumë se mesatarja Shqiptarët janë shquar për dashurinë e tyre ndaj pijes dhe këtë e tregon edhe tradita që ende vijon për prodhimin e verë
Shifër rekord! Elbasani harxhon 160 milionë lekë vetëm për dritat zbukuruese Analisti politik, Stiliano Rushaj, ka publikuar disa dokumente në rrjetet sociale dokumentat e tenderit dhe krahas tyre
KQZ publikon shpenzimet e fushatës, ja cila parti shpenzoi më shumë Komisioni Qendror Zgjedhor ka publikuar sot raportet financiare që partitë politike kanë shpenzuar për fushatën e zgjedh
Kush e pagoi biletën e Lleshajt për Bejrut? Nga 1 Janari MB ka shpenzuar 60 mijë $ udhëtime Aranita Brahaj, drejtoreshë e Open Data ka ngritur një pyetje mbi pagesën e udhëtimit të ministrit të Brndshëm Sandër Ll
Institucionet e Qeverisë së Kosovës kanë shpenzuar 3.3 milion euro për telefona gjatë vitit 2018 Bazuar në raportin financiar të Ministrisë së Financave, në vitin 2018, Institucionet e Qeverisë së Kosovës kanë shpenzu
Milani ka shpenzuar më shumë se Reali, Juventusi dhe Chelsea në 9 vitet e fundit Milani është krejtësisht në krizë dhe që pas largimit të Berlusconit dhe afrimit të kompanisë misterioze kineze që e mor
Rekord historik, shqiptarët kane shpenzuar miliona euro për pushime jashtë vendit Në gjysmën e këtij viti shqiptarët kanë shpenzuar afërsisht 700 milionë euro për udhëtime jashtë vendit, duke thyer një
Koncerti madhështori i Capital T, shuma marramendëse që shpenzuar këngëtari (FOTO LAJM) Më datën 19 të këtij muaji, Capital T do të mbajë në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë një koncert madhështor, për të cili
Paditë gruan e tij për “çdo cent” që ka shpenzuar për të, pasi zbuloi këtë Zbulon pas 10 viteve se fëmija nuk është i tij. Një burrë ka paditur gruan e tij për çdo cent që ka shpenzuar për të
Suprizon Mourinho: Ky është ekipi që do të fitojë Championsin këtë sezon Jose Mourinho beson që Atletico Madrid këtë sezon mund të fitojë çdo titull të mundshëm, madje edhe Champions Leaguen.
Rama e "shiti", një tjetër dosje në prokurori për Dakon: PD kërkon burg për tenderët Pak ditë më parë kryedemokrati i Durrësit Ferdinand Xhaferaj akuzoi publikisht ish-kryebashkiakun Dako për abuzime kolos
Alarm: Toka ka shpenzuar rezervat, po jetohet me kredi (FOTO LAJM) Më 29 korrik njerëzimi hedh hapin tej një pragu alarmues. Kjo datë shënon ditën e shterimit të resurseve të Tokës, pikë-
Lista me skuadrat që kanë shpenzuar më shumë deri tani në merkato (FOTO LAJM) Merkatoja e verës ka hyrë në një fazë të nxehtë. Skuadra si Real Madrid, Barcelona e Juventus , por jo vetëm, kanë sh
Top 10 klubet që kanë shpenzuar më shumë këtë verë (FOTO LAJM) Tregu i transferimeve verore nisi më 1 qershor, ndërsa brenda Anglisë më 18 maj. Por gjithsesi ekipet e Premier Ligës
"Thasë" me para, 10 skuadrat që kanë shpenzuar më shumë në merkato Real Madrid është skuadra që ka shpenzuar më së shumti deri më tani në afatin kalimtar të verës. Skuadra e Europës du
Asnjë banues, miliardat e shpenzuar në shkretëtirë mbeten shkretëtirë Plani ishte të ndërtohej një komunitet i ri urban që do të lidhej me transportin publik të qytetit, spitalet, shkollat d
Hashimi si president ka shpenzuar 1 milion euro nga xhepat e qytetarëve me dreka dhe udhëtime Që nga marrja e mandatit si President i Kosovës, Hashim Thaçi ka shpenzuar 1 milion e 337 mijë euro. Vetëm vitin e kalua