999 rezultate për

shpenzuan

Sa shpenzuan shqiptarët gjatë periudhës së karantinës (FOTO LAJM) Baret e restorantet ishin të mbyllura për gati tre muaj, nga mesi i marsit deri në mesin e muajt maj, duke i detyruar sh
Basha denoncon: 200 mijë euro u shpenzuan para një jave për zyrën e ministres "Para një jave 200 mijë euro për zyrën e Belinda Ballukut. Nuk e kam bërë unë tenderin e Belinda Ballukut..." Duke e
10 klubet që shpenzuan më shumë në këtë dekadë, City i pari, Milani i 5 Ndërsa kalojmë nga vitet 2010 në 2020 shpenzimet në futboll nuk tregojnë shenja të ngadalësimit. Pak më shumë se tre
Shpenzuan nje "thes" me para, e ardhmja e sulmit të Realit drejt largimit Përtej dëshirës për të ofruar lojtarë cilësor tek Real Madridi po mendojnë edhe për shitjet. Luka Jovic, sulmuesi se
Ky është vendi ku super miliarderët shpenzuan 360 milion dollar vetëm për kuaj (FOTO LAJM) Lexington, në Kentucky, SHBA vendi i rrethuar nga qindra ferma kuajsh është shtëpia më e madhe në botë e ankandeve për k
Skuadrat e La Ligas shpenzuan 1 miliard euro, lista me 10 lojtarët më të shtrenjtë Klubet e La Ligës shpenzuan më shumë se 1 miliard euro në merkato Joao Felix dhe Antoine Griezmann ishin transferimet
Zbuloni qytetet më qejflie në vend: Nga kazinotë te palestrat, si u shpenzuan 325 milionë euro për argëtim (FOTO LAJM) Tirana nuk është vetëm kryeqytet, por edhe epiqendra e argëtimit dhe çlodhjes në Shqipëri. Edhe për vitin 2017, Tirana m
Shpenzuan 81 euro për 2 hamburger e 2 kapuçino, fatura shokon turistët 81 euro 2 hamburger e 2 kapuçino, fatura shokuese bëhet virale në rrjetet sociale. Kjo vizitë në Vatikan i ka kushtua
Gjermanët shpenzuan tetë miliardë euro për birrë në 2018 Mesatarisht, gjermanët shpenzuan 100 euro (112 dollarë) për frymë vitin e kaluar duke blerë birrë, sipas një studimi të
Konjufca: Për librin e Thaçit u shpenzuan 1.2 milionë euro nga xhepat e qytetarëve Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Glauk Konjufca ka dhënë një sërë kritikash në drejtim të qeverisë
Jo vetëm tek "gabi", në këto dy dyqane shqiptarët shpenzuan 46 milionë euro Nuk është vetëm Gabi i preferuari i shqiptarëve. Janë dy marka veshjesh të reja, për të cilat shqiptarët kanë shpenzuar
Bota po armatoset. Në 2017-n u shpenzuan 1.73 trilion dollar për armë Shpenzimet ushtarake në mbarë globin mbërritën nivelin e tyre më të lartë në vitin 2017, që prej Luftës së Ftohtë. Ra
Shpenzuan 200 mijë paund për të rinovuar vilën, pronari i nxjerr nga shtëpia (FOTO LAJM) Një çift që shpenzoi 200,000 paund duke transformuar një shtëpi me qira, janë detyruar të braktisin shtëpinë pas një ven
Skuadrat që shpenzuan më së shumti për sezonin 2017/18 (FOTO LAJM) Barcelona është klubi që ka shpenzuar më së shumti për transferimin e lojtarëve për sezonin 2017/18. Katalanasit shp
Partitë shpenzuan mbi 3 milionë euro për zgjedhjet e 11 qershorit Partitë politike për zgjedhjet e 11 qershorit kanë shpenzuar miliona euro, ku prin koalicioni PAN me 1 milion e 717 mijë
Institucionet për 9 muaj shpenzuan 12 milionë euro për derivate Gjatë nëntë muajve të parë të këtij viti institucionet e shtetit vetëm për derivate kanë arritur t’i shpenzojnë hiç më p
Shifra marramendëse! PS-PD dhe LSI shpenzuan plot 246 milionë lekë për fushatë Ditën e sotme KQZ ka publikuar të gjitha shpenzimet që kanë bërë partitë politike për zgjedhjet e 25 qershorit. Sipas
Lista e ekipeve që shpenzuan më së shumti në këtë merkato (FOTO LAJM) Tashmë edhe zyrtarisht në Top 5 kampionatet me të forta në botë është mbyllur tregu i transferimeve. Manchester City ësh
Mbi 31 milionë euro u shpenzuan në mirëmbajtjen e rrugëve Zyra Kombëtare e Auditimit publikoi raportin e auditimit të performancës "Menaxhimi i procesit të prokurimit për mirëmba
10 shtetet që shpenzuan shuma marramendëse për t'u armatosur (FOTO LAJM) Shtetet e Bashkuara të Amerikës kryesojnë listën e shteteve që kanë investuar më shumë për ushtrinë, me 611 miliardë dol