999 rezultate për

shpenzoi

Pensionisti që vodhi 35 mijë euro nga fondet e kishës dhe i shpenzoi në femra Pensionisti vodhi më shumë se 35 mijë euro nga fondet e kishës dhe i përdori ato nëpër faqe "për të rritur" dhe aplikaci
U shfaq si Jennifer Lopez, por Luana shpenzoi sa qimet e kokës për veshjen (FOTO LAJM) Luana na surprizoi të gjithëve duke u shfaqur në puntatën e të shtunës së shkuar në "Shiko Kush Luan" me një look si të
Ky është klubi i vetëm i Premier League që nuk shpenzoi asnjë cent në merkato (FOTO LAJM) Mbrëmë është mbyllur merkatoja verore në Evropë. Edhe këtë herë, klubet e Premier Ligës bën shpenzime marramendëse. P
Sot 25-vjeç! Shifra e çmendur që Mozzik shpenzoi për veshjen e tij me rastin e ditëlindjes (FOTO LAJM) Një nga reperët më të mirë shqiptar, Mozzik, feston sot ditëlindjen e 25-t. Ato që morën vëmendjen e të gjithëve janë
Fitoi 185 milionë euro në lotari, shpenzoi vetëm 44 milionë deri në vdekjen e tij Ishte një fitore lotarie që theu të gjitha rekordet në 2011: 161.7 milion paund, ose 185 milion euro në atë kohë. Shuma
Bayerni nuk shpenzoi për të, Coutinho largohet zyrtarisht Philippe Coutinho edhe zyrtarisht është rikthyer te Barcelona. Bayern Munich ka konfirmuar se nuk ka ushtruar të drej
I vodhi vjehrrit mbi 6 mijë dollar, nusja e re tregon për çfarë i shpenzoi paratë Ditën e djeshme një nuse 22-vjeçare është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi ka vjedhur paratë në shtëpinë e vjehrrit
Kosova shpenzoi rreth 60 milionë euro për pensionet e veteranëve për 1 vit 57 milionë euro janë shpenzuar vetëm gjatë vitit paraprak si pagesë për veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Mini
Me paruke e lente në sy, Ermali tregon sa para shpenzoi për Ramën Kryeministrin Edi Rama së shpejti do e shohim dhe si aktor në filmin "I love Tropoja". Rama do shfaqet me paruke të
KQZ publikon shpenzimet e fushatës, ja cila parti shpenzoi më shumë Komisioni Qendror Zgjedhor ka publikuar sot raportet financiare që partitë politike kanë shpenzuar për fushatën e zgjedh
Zbulohet shifra e majme, kaq para shpenzoi Floyd Mayweather në një klub striptizmi (VIDEO) Boksieri amerikan, Floyd Mayweather njihet për jetën e tij luksoze. Së fundmi ai ka njoftuar se do të zhvillojë një m
Shpenzoi mijëra paund në operacione plastike, i dashuri i bën kërkesën vajzës I dashuri i një gruaje që shpenzoi afro 15,000 £ për operacione plastike iu lut publikisht asaj që të ndalonte për shkak
Shpenzoi 300 milion euro në merkato, Reali e nis me gardën e vjetër sezonin (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Celta Vigos dhe Real Madridit E shtuna është dita e Real Madridit
Ronaldo shpenzoi mijëra dollarë për pushime në Kroaci Cristiano Ronaldo njihet për jetën luksoze që ai bën. Portugezi shkoi në Dubrovnik të Kroacisë për një pushim të shkurt
Guardiola në hall, shpenzoi 600 milion euro për të shkuar deri në çerekfinalet e Champions-it Pep Guardiola dështoi të kualifikojë për në gjysmëfinale Manhcester City-n, teksa dje u eleminua nga Tottenhami. Kës
Shpenzoi 100 milion euro, Fulham bie nga Premier League (VIDEO) Wotford fitoi me shifrat e thella 4-1 ndaj Fulhemit, duke i shkaktuar kësaj të fundit rënien në Championship. Fulham
NATO shpenzoi 3 miliardë dollarë duke bombarduar Serbinë Sot mbushen 20 vite nga fillimi i sulmeve ajrore të NATO-s kundër caqeve ushtarake e policore të Serbisë dhe Malit të Zi
Talenti PSG-së shpenzoi 5 milion euro, për të eleminuar ish të dashurën (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur me Futbollistin e PSG-së, Jese Rodriguez, i cili na ka surprizuar të gjithë me histor
Paratë lum, kaq mijë dollar shpenzoi Kosova për librin e Thaçit Të paktën 65 mijë dollarë amerikanë janë dokumentuar se janë dhënë për librin biografik “Neë State, Modern Stateman” të
Ronaldo shpenzoi 31 mijë euro për 15 minuta Cristiano Ronaldo njihet për jetën luksoze që ai bën për shkak të shumave marramëndëse që ai përfiton. Së fundmi Ronald