Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

shpenzohet

Në këtë qytet shqiptar shpenzohet më shumë se në Europë për të ngrënë Ushqimi është një nga kënaqësitë më të mëdha të jetës dhe që prej kohëve të lashta e deri në ditët e sotme njerëzit kanë
Klopp zgjedh portierin e Liverpool, nuk shpenzohet Trajneri i Liverpool Jurgen Klopp ka bërë zgjedhjene tij duke kërkuar Nick Pope si portierin e Liverpool për sezonin e a
Shifra të çmendura, a e dini sa shpenzohet brenda Kuvendit të Shqipërisë? Në Kuvendin e Shqipërisë mblidhen njerëzit më të paguar dhe më të pasur në vend. Por a e dini sa shpenzohet për Kuven
"Shpenzohet" Çairi, 10 mijë euro për Tetovën Për të zbutur sado pak dëmet e banorët të Tetovës, në ndihmë dolën edhe disa komuna në vend. Në seancë të jashtëzakonshm
Roma, 4 goditjet e para të Allegrit (FOTO LAJM) Massimiliano Allegri duket se është gati për të zbarkuar në Romë. Dhe sipas "Corriere dello Sport", me ardhjen e tekniku